چاپ PCB در اندازه واقعی با XPS Viewer

چاپ PCB در اندازه واقعی با XPS Viewer

افرادی که در منزل پرینتر لیزری ندارند برای چاپ PCB مجور هستند ابتدا PCB را به PDF تبدیل کنند و آن را در بیرون چاپ کنند ، اغلب افراد این مشکل را دارند که وقتی طرح را روی کاغذ چاپ کردند اندازه آن واقعی نیست و از اندازه واقعی قطعات یا بزرگتر و یا کوچکتر است ، این مشکل بخاطر تنظیمات مخلف PDF و و استفاده از نرم فزار های مختف برای مشاهده و چاپ فرمت PDF پیش می آید ، برای حل کردن مشکل ما استفاده از XPS Viewer را پیشنهاد می کنیم ، XPS یکی از فرمت های شرکت مایکروسافت است که برای نمایش و جا به جایی اسناد بدون تغییر در انواع سیستم ها مورد استفاده قرار می گیرد و از ویندوز 7 به بعد به صورت پیش فرض قابل نمایش خواهد بود  ، این نرم افزار یک پرینتر مجازی به نام Microsoft xps document writer به سیستم اضافه می کند ،  هنگامی که PCB را طراحی کردید و آن را پرینت کنید و نوع پرینتر را پرینتر مجازی Microsoft xps document writer انتخاب کنید و فایل XPS را در مکان مورد نظر ذخیره کنید . XPS Viewer نرم افزاری است که امکان نمایش این فرمت را در تمامی ویندوزها فراهم می کند. پایه این فرمت برخلاف PDF بر XML بنیان نهاده شده است و توانایی مدیریت ، نمایش و چاپ از مهم ترین و کلیدی ترین خصوصیات این ابزار بسیار مفید و سبک محسوب می شود . کار با این فرمت بسیار ساده است و به راحتی می توان از آن بهره گرفت .

5 سال پیش
مسعود عزیزی بدون امتیاز
هیچی جای snagit رو نمیگیره.............
5 سال پیش
1327176 بدون امتیاز
با سلام خدمت آقا کامران . و تشکر از راهنمایتان .
5 سال پیش
E-Themes بدون امتیاز

کامران محمودزاده
امکاناتش کلا اختصاصیه شاید فقط شبیه باشه

چقدر می فروشیدش؟ آخه من قالب یه سایت آموزشی (وب) رو دانلود کردم خطای افزونه vip می ده و اون افزونه هم کاملا شبیه امکانات سایت شماست.
5 سال پیش
E-Themes بدون امتیاز
سلام این افزونه ای که برای عضویت ویژه استفاده می کنید اسمش چیه؟ فکر نکنم اختصاصی باشه چون روی چندتا سایت دیدمش. اگه رایگان نیست چقدر می فروشیدش؟

ارسال دیدگاه !

مهمان عزیز ، برای شرکت در بحث و گفتگو باید وارد حساب کاربری خودت بشی ، اگر حساب کاربری نداری ، کمتر از 2 دقیقه یه حساب ایجاد کن .

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع 1,137 کاربر خبرنامه بپیوندید