درباره سرزمین الکترونیک

سرزمین الکترونیک وب سایتی تخصصی در حوزه الکترونیک و رباتیک است. تیم سرزمین الکترونیک از افرادی توانمند و با اراده و متخصص تشکیل شده است. تیم ما حدود 10 سالی است که در این حوزه فعال است و مطالب مفید و کاربردی را که بصورت عملی تجربه کرده اند را در اختیار شما کاربران عزیز قرار می دهد.

هدف تیم سرزمین الکترونیک در اختیار قرار دادن آموزش هایی رایگان بصورت عملی و تئوری در قالب متن، عکس و ویدئو با زبانی ساده و شیوا است. این آموزش های رایگان و مفید هستند و می توانید با مطالعه و پشتکار دانش خود را به راحتی افزایش دهید.

برخی آموزش ها و پروژه ها پولی هستند که با قیمت بسیار مناسب قرار داده شده اند که این امکان فراهم شود عموم علاقمندان به این حوزه از این آموزش ها بهره مند شوند. مطالب این آموزش های پولی حاصل سال ها تجربه است که شما نیازی به سعی و خطا ندارید و با تهیه این آموزش ها در وقت و انرژیتان صرفه جویی می کنید.

با دنبال کردن وب سایت سرزمین الکترونیک (Wonderful Land Electronic) می توانید دانش الکترونیک خود را افزایش دهید. ما به شما کمک می کنیم تا به پروژه های کاربردی، مطالب آموزشی رایگان، دانش رباتیک، میکروکنترولر، آردوینو و رزبری پای دسترسی داشته باشید.

همچنین در محیطی دوستانه می توانید سوالات تخصصی خود را مطرح نمایید و تیم ما و دیگر کاربران به سوال شما پاسخ داده و شما را راهنمایی خواهند کرد.

همانطور که می دانیم دنیای امروز در مسیر تکنولوژی الکترونیک به سرعت در حال رشد است. شرکت های برتر دنیا در این حوزه فعالیت دارند. لذا هدف نهایی ما این است که در محیطی دوستانه بصورت آنلاین دانش خود را افزایش دهیم و سرزمینی الکترونیکی داشته باشیم.

×

محصول آموزشی با موفقیت به سبد خرید اضافه شد .