قوانین سایت

شرایط و قوانین استفاده از خدمات سرزمین الکترونیک

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت سرزمین الکترونیک به دقت ملاحظه فرمایید.

کاربران به وب سایت سرزمین الکترونیک و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت سرزمین الکترونیک از سوی کاربر است. همچنین تمامی اصول و رویه‏‌های وب سایت سرزمین الکترونیک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت سرزمین الکترونیک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

وب سایت سرزمین الکترونیک به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وب سایت سرزمین الکترونیک متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از وب سایت سرزمین الکترونیک ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت سرزمین الکترونیک ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت سرزمین الکترونیک جزئی از اموال سایت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت سرزمین الکترونیک است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت سرزمین الکترونیک محفوظ می‏‌دارد.

قوانین اختصاصی سرزمین الکترونیک

  • بند 1 : کاربران حق کپی و قرار دادن محتوای سایت در وبلاگ ، انجمن و سایر بسترهای مجازی را ندارند.
  • بند 2 : در صورت مشاهده هر گونه سو استفاده از محتوای سایت بصورت قانونی پیگری خواهد شد.
  • بند 3 : حساب های کاربری که بیش از یک نفر از آن ها استفاده می کنند بدون هماهنگی با کاربر غیر فعال می شود .
  • بند 4 : حساب کاربر هایی که بنا به هر دلیلی خاطی تشخیص داده شوند بدون هماهنگی با کاربر غیر فعال می شود .
  • بند 5 : ارائه آموزش های همسو با مطالب خریداری شده در فضای مجازی ممنوع می باشد .
  • بند 6 : در صورت عدم پایبندی به بند 5 حساب کاربر مسدود شده و از مراجع قضایی پیگیری می گردد.
  • بند 7 : استفاده ی همزمان چند نفر به صورت گروهی از دوره خریداری شده شرعا و قانونا حرام است و جهت خرید گروهی میتوانید با مدرس دوره جهت دریافت کد تخفیف تماس بگیرید.
  • بند 8 : استفاده از محتوای آموزشی سایت جهت ساخت مدارها و به فروش رساندن آنها شرعا و قانونا حرام و پیگرد قانونی دارد.
  • بند 9 : استفاده صنعتی و تولید انبوه پروژه ها شرعا و قانونا حرام است و تنها با هماهنگی و پرداخت حق معنوی اثر و رضایت سرزمین الکترونیک این امر امکان پذیر است.

×

محصول آموزشی با موفقیت به سبد خرید اضافه شد .