پروژه شمارش ضربان قلب با AVR و مادون قرمز
فروشگاه گزارش قوانین تماس شنبه 30 شهریور

×

در حال لود کردن صفحه ورود ...

×

در حال لود کردن فرم ثبت نام ...
DOWNLOAD
پروژه شمارش ضربان قلب با AVR

پروژه شمارش ضربان قلب با AVR  از یک عدد ATMEA8 و یک عدد LCD 2*16  تشکیل شده است با استفاده از مادون قرمز تپش قلب را تشخیص داده و بعداز شماش و پردازش تعداد ضربان قلب توسط AVR  تعداد ضربان قلب در یک دقیقه روی LCD به نمایش در خواهد آمد . یک عدد LED RGB و بازر 5 ولت در مدار قرار داده شده است . هنگامی که ولتاژ مدار وصل باشد LED RGB به رنگ زرد روشن می شود (در حالت آماده به کار) بعداز فشردن کلید (START) بازر به مدت 500 میلی ثانیه به صدا در می آید و LED RGB به رنگ بنفش  تغییر می کند (در حالت شمارش ضربان) و به مدت 15 ثانیه ضربان قلب اسکن می شود . بعداز سپری شدن 15 ثانیه بازر مجددا به مدت 1.5 ثانیه به صدا در میاد و هم زمان LED RGB به رنگ آبی اسمانی در می آید سپس نتیجه روی LCD  نمایش داده می شود . در سطر اول LCD  نتیجه تعداد ضربان قلب (نبض) نمایش داده می شود (مثلا 65:Heartbeats) و در سطر دوم وضعیت نرمال ، زیاد و کم نمایش داده می شود (مثلا Mood:Normal)  . در صورتی که وضعیت طبیعی باشد (Mood:Normal)  ال ای دی LED RGB به رنگ سبز در می آید و در صورتی که تعداد ضربان قلب از حد طبیعی پایین تر باشد (Mood:Low)  ال ای دی RGB  به رنگ آبی پر رنگ در می آید و در صورتی که تعداد ضربان قلب از حد طبیعی بیشتر باشد (Mood:Hight)  ال ای دی LED RGB به رنگ قرمز در می آید و نهایت با فشردن کلید (restart) برنامه به حالت آماده به کار باز خواهد گشت .  

در فایل ضمیمه شده موارد زیر موجود هستند :

  1.  سورس کد کامل به زبان بیسیک
  2. شبیه ساز پروتیوس
  3. شماتیک کامل
  4. توضیحات به زبان فارسی
  5. تصاویر نمونه ساخته شده
  6. فیلم نمونه ساخته شده
  7. PCB اضافه شد

خرید آنلاین پروژه

مطالب مرتبط:

ایمیل : wle1036@gmail.com آی دی تلگرام : WLEiR

برای این مطلب 337 دیدگاه ثبت شده است .

تنها کاربرانی که در این مطلب را خریداری کرده اند ، می توانند دیدگاه ارسال کنند و دیدگاه ها را ببینند.

پرسش و پاسخ قبل از خرید

سوال 8 :
این پروژه فقط بیسیک هست؟؟من کدویژنش رو میخواستم اونو ندارین؟؟

با سلام atmega328

سوال 7 : برای اینکه بخواهیم شما طراحی و ارسال کنید چقدر هزینه لازم است؟

با سلام لطفا از طریق ایمیل مطرح بفرمایید

سوال 6 : فقط پروژه به دستمان میرسد یا خود این ذستگاه هم به دستمان میرسد؟

با خریداری کردن این مطلب ، اطلاعات سایت برای شما قابل دانلود خواهد بود ، در صورتی که لازم داشته باشید می توانیم برایتان طراحی و ارسال کنیم .

سوال 5 : چند روزه بدستمان میرسد؟

بعداز خرید اطلاعات بصورت آنی برای شما قابل دانلود خواهد بود ولی اگر بخواهید رایتان طراحی و ارسال کنیم حدودا 7 روز طول می کشد

مطالب سایت