پروژه ساخت قفل امنیتی در بازکن کارتی RFID حرفه ای

پروژه ساخت قفل امنیتی در بازکن کارتی RFID حرفه ای

در مطالب قبلی سایت پروژه های سیستم امنیتی رمزدار توسط کیپد و دربازکن اثر انگشتی را ارائه داده بودیم. در این پروژه ساخت قفل امنیتی در بازکن کارتی RFID بیان می شود که توسط آن میتوان درب ورودی منزل و ساختمان را هوشمند کرد. امروزه باز کردن درب منزل توسط کارتهای RFID بهترین جایگزین برای کلیدهای مکانیکی و سیستمهای سنتی قدیمی می باشد. استفاده از تکنولوژی RFID مشکل مفقود شدن کلیدها را از بین برده است، زیرا توسط این تکنولوژی به سادگی و در کمترین زمان ممکن و بدون پرداخت هیچ هزینه ای، میتوان کارت گمشده را از حافظه ی سیستم حذف کرد. همچنین میتوان به سادگی و در کمترین زمان، کارتهای جدید را برای سیستم تعریف کرد.

 

توضیحات پروژه آموزش ساخت قفل امنیتی در بازکن کارتی RFID

با استفاده از کیت در بازکن کارتی طراحی شده میتوانید دربهای سنتی خود را از هر نوعی که باشند(چوبی، فلزی، شیشه ای و …) از حالت سنتی خارج کنید و به این ترتیب قابلیت باز کردن به وسیله ی کارتهای RFID را به آنها اضافه کنید و خانه یا اداره ی خود را هوشمند کنید. یکی از قابلیتهای بسیار کاربردی سیستم این است که کاربر مستر میتواند سایر کاربران را بدون در دست داشتن کارت آنها، به صورت تکی از حافظه حذف کند و در این حالت در صورت مفقود شدن یک کارت خاص، نیازی به ریست کلی سیستم نیست.

 

برخی از ویژگیهای سیستم در بازکن کارتی

 • قابلیت حذف تکی کارتها بدون نیاز به دسترسی داشتن به کارت
 • قابلیت تعریف کاربر مستر در اولین استفاده
 • قابلیت حذف و تغییر کاربر مستر
 • قابلیت تعیین نام شناسایی برای کاربرها توسط کیپد
 • شناسایی ساده تر کاربران به دلیل داشتن نام کاربری
 • نمایش اطلاعات روی نمایشگر
 • قابلیت حذف تکی و دسته جمعی کارتها
 • قابلیت تنظیم زمان عمل کردن خروجی
 • بهینه کردن عملکرد سیستم
 • طراحی جعبه محافظ دستگاه

 

قابلیتهای کیت در بازکن کارتی

تعریف کاربر مستر بدون ویرایش کد : حال میتوان کاربر مستر سیستم در بازکن کارتی را بدون ویرایش و تغییر کد و به صورت اتوماتیک در اولین استفاده تعریف کرد. همچنین میتوان کاربر مستر سیستم را حذف کرد و یا آن را تغییر داد.

 

اضافه نمودن آسان کارتهابرای اضافه کردن کارتهای جدید به سیستم در بازکن کارتی ، نیازی به تغییر کد نوشته شده برای مدار نیست. توسط کارت مستر میتوان عملیات حذف و اضافه نمودن کارتها را به سادگی انجام داد.

 

حذف کاربران از سیستم : به دو صورت تکی و دسته جمعی میتوان کاربران را از سیستم در بازکن کارتی حذف کرد. فرض کنید یکی از کاربران کارت خود را گم کرده است. در این حالت میتوان تنها و تنها کارت مربوط به کاربر موردنظر را از سیستم حذف کرد و نیازی به فرمت کلی و پاک کردن همه ی کارتها نیست. برای شناسایی بهتر کاربران قابلیت تعیین نام شناسایی هم به سیستم اضافه شده که در ادامه بیان می شود.

 

تعیین نام کاربری : حال میتوان هنگام اضافه کردن کاربران جدید به سیستم در بازکن کارتی ، برای آنها توسط کیپد یک نام تعیین کرد تا شناسایی کاربران ساده تر باشد.

 

نمایش اطلاعات روی نمایشگر : تمامی اطلاعات و تنظیمات روی نمایشگر نمایش داده می شود تا سیستم در بازکن کارتی کاربر-پسندتر باشد و کار کردن با آن ساده تر شود.

 

سخت افزار سخت افزار مدار در بازکن کارتی طوری طراحی شده که نویزهای درونی و بیرونی حداقل تاثیر را روی عملکرد مدار دارند.

 

اتصال آنتن خارجی : مدار اصلی در بازکن کارتی داخل ساختمان و آنتنی که به مدار وصل می شود خارح ساختمان نصب می شود که این امر مدار اصلی را غیر قابل دسترس میکند. دستکاری کردن آنتن و اعمال ولتاژ به دو سر آن باعث فعال شدن مدار نمی شود و در نتیجه امنیت حفظ خواهد شد. فاصله ی آنتن از مدار اصلی میتواند تا 5 متر هم باشد.

 

قابل نصب روی انواع دربهای چوبی، فلزی و … : کیت را میتوان روی اتواع درب نصب کرد که آموزش این کار برای شما قرار داده شده است.

 

قابل نصب روی اف اف(آیفون) : کیت را میتوان بر روی آیفون معمولی و تصویری نصب کرد و بنابراین با افزودن این ویژگی، درب ساختمان با استفاده از کارت یا جاسویچی باز میشود. آموزش این کار هم قرار داده شده است.

 

باکس یا جعبه دستگاه : حال میتوان دستگاه و مدارات آن را داخل باکس طراحی شده قرار داد تا مدار شکیل تر شود و همچنین مدارات آن از ضربه و گرد و غبار محافظت شوند.

 

محتوای پروژه آموزش ساخت دستگاه کنترل تردد کارتی RFID

 • سورس کد کامل
 • شماتیک مدار(pdf و فایل خام آلتیوم)
 • فایل PCB طراحی شده برای مدار(pdf و فایل خام آلتیوم)
 • فایل راهنما جهت مونتاژ PCB
 • فایل باکس طراحی شده برای مدار
 • فیلم آموزش کار با دستگاه
 • آموزش نصب سیستم روی دربهای دارای قفل برقی
 • آموزش نصب سیستم روی دربهای بدون قفل برقی(دربهای چوبی و معمولی)
 • نقشه ی اتصال مدار به آیفون(اف اف)
 • لیست کامل قطعات لازم جهت ساخت کیت

 

پروژه ساخت قفل امنیتی در بازکن کارتی RFID حرفه ای

ساخت دستگاه کنترل تردد کارتی RFID

 

فیلم تست کیت در بازکن کارتی RFID حرفه ای

 

راه های ارتباطی

شماره تماس : 09332256378

ایمیل : abdollahzadeh.amanj@gmail.com

تلگرام :wle_CoWorker@

4 ماه پیش
صدرا عباس زاده بدون امتیاز
چون دوتا رگلاتور تو مدار هست یکی 9 ولته یکی هم 5 ولته 12 ولت ورودی به رگلاتور 9 ولت وصله ، خروجیه رگلاتور 9 ولت هم به ورودیه رگلاتور 5 ولت وصل شده!! ولتاژ 9ولت تو مدار استفاده نشده
4 ماه پیش
4 ماه پیش
صدرا عباس زاده بدون امتیاز
سوال دومم در مورد رگلاتور هاست. رگلاتور 9 ولت برای چی هست دقیقا؟
4 ماه پیش
صدرا عباس زاده بدون امتیاز
سلام میشه بجای EM-19 از ماژول RF01D Memory (حافظه دار) آپدیت شده استفاده کرد؟
5 ماه پیش
xman324 بدون امتیاز
سلام فایل دانلود این پروژه رو از دست دادم امکان دانلود دوباره هست ؟ خریداری شده قبلا
7 ماه پیش
خسرو طالبی بدون امتیاز
باسلام در پست قبلی که برای شما ارسال کردم مشکل من این بود که السیدی چیزی را نشان نمی داد که با تغییر کد قسمت مربوط به درایور السیدی از 0x27 به0x3f مشکل رفع شد سوال بعدی من این است که اگر بخواهیم حافظه جانبی به آن اضافه کنیم که تعداد کار بران بیشتری را در آن ذخیره شود از چه مداری باید استفاده کرد لطفا چنانچه مقدور است شمایی از آن مدار را جهت استفاده کاربرانی که این پروژه را خریداری کرده اند قرار دهید زیرا این پروژه با این امکانات بدون حافظه جانبی کاربرد مطلوب را ندارد با تشکر فراوان
7 ماه پیش
خسرو طالبی بدون امتیاز
باسلام من درباز کن کارتی حرفهای را درست کردم ولی السیدی آچیزی را نشان نمیدهد وزمانی که کنتراست آن را زیاد میکنم فقط کاراکتر های سطر اول کاملا پررنگ میشود و کی برد هم عملی انجام نمی دهد فقط بعد از پروگرام کردن بوق آن به صدا درمی آید وبعد از نشان دادن مستر کارت به آ بوق قطع میشود ولی بعد از قطع تغذیه واتصال دوباره آن دوباره همین مرحله تکرار میشود ضمنا جامپر روی برد مربوط به چیست
8 ماه پیش
آمانج عبداله زاده
8 ماه پیش
Amir.mkh بدون امتیاز
فرکانسش مهم نیست
1 سال پیش
آمانج عبداله زاده
1 سال پیش
abolfazl007555 بدون امتیاز
سلام اگه فایل هگز رو که از اردوینو در اوردم رو میکرو بدون بولدریدر بریزم کار میکنه ؟ یا باید بولدریدر داشته باشه؟
1 سال پیش
آمانج عبداله زاده
1 سال پیش
abolfazl007555 بدون امتیاز
ببخشید اگه زحمتی نیست میشه فایل هگز این پروژه رو به این ایمیل بفرستید abolfazl55442380@gmail.com با تشکر .
1 سال پیش
abolfazl007555 بدون امتیاز
سلام من تبق اموزش بوتلدریدر که تو سایت بود با پروگرمر هاتل انجام دادم اما اخطار Error while burning bootloader. رامیدهد باید چیکارکنم .
1 سال پیش
1 سال پیش
1 سال پیش
abolfazl007555 بدون امتیاز
سلام من پروژه رو برد بورد بستم ولی فقط صدای بوق میاد و کار نمیکنه؟
1 سال پیش
abolfazl007555 بدون امتیاز
سلام من یک پروگرامر هاتل دارم و میخواستم با اون atmega328 رو با کد های این پروژه پروگرم کنم ولی نمیدونم چجوری بایدبا اردوینو پروگرمش کنم . لطفا یک راهکار پیشنهاد دهید؟
1 سال پیش
kaveco بدون امتیاز
سلام من این مدار رو خریداری کردم . اما میخواستم با rdm6300 راه ادازی کنم .ظاهرا کدی که EM19 میده با rdm فرق داره. میتونید کمکم کنید کد رو تغییر بدم برای rdm ؟ ممنون
1 سال پیش
آمانج عبداله زاده
1 سال پیش
Shayan1707 بدون امتیاز
سلام وقت لخیر کارت ها رو باید از کجا تهیه کنم همه کارتاشو
1 سال پیش
tamko بدون امتیاز
با سلام بنده 3 پروژه خرید کردم،خواهشمند است فایل های word تمام توضیحات رو که زخمت کشیدید رو برام بفرستید،و موضوع دیگه اینکه محتوای پروژه که داخل سایت گذاشتید با ارسالی برای من متفاوت است،لطفاً بررسی کنید در صورت نواقص لینک کامل رو مجدد ارسال فرمایید.
1 سال پیش
Mahdi66hmd بدون امتیاز
من پروژه ای که فرمودید رو خریدم، فقط چندتا سوال: 1.چه تعداد کد تگ می تونم اضافه کنم؟ من 50 عدد کارت دارم 2. لطف کنید بگید کدهارو چطور باید در برنامه اضافه کنم.
1 سال پیش
Mahdi66hmd بدون امتیاز
سلام. من از em18 استفاده کردم. پینها خیلی فرق ندارند. دستگاه درست کار میکنه. فقط مشکلی که الان دارم اینه که اگر یکی از کارتها که در دستگاه ذخیره شده گم بشه و برای امنیت بخواهیم اون کارت رو حذف کنیم با ید همه کارتهای ذخیره شده حدف بشن. و اگر دست رسی به همه کارتها برای وارد کردن نداشته باشیم اون کارتها غیر فعال میشوند. ایا این برنامه امکان این رو داره که کد کارتهارو ما خودمون وارد برنامه کنیم و هر کدوم رو که خواستیم حذف کنیم.
1 سال پیش
Mahdi66hmd بدون امتیاز
با سلام و تبریک سال نو و ارزوی بهترینها برای شما. من این پروژه رو خریداری و منتاژ کردم، ولی به جای EM19 از EM18 استفاده کردم. الان وقتی تغذه رو وصل می کنم دستگاه دوتا بوق میزنه چراغ آبی روشن میشه، چند ثانیه بعد دستگاه سه تا بوق میزنه و چراغ قرمز هم سه بار روشن و خاموش میشه. وقتی کارت رو به انتن EM18 میکنم دستگاه هیچ واکنشی نشون نمیده. فرکانس تگ ها باید چند باشه؟
1 سال پیش
آمانج عبداله زاده

Mjtd
اگر set delay 500 گذاشته بشه چه اتفاقی می افته

توسط این بخش میتوان زمان فعال ماندن خروجی را تعیین کرد
1 سال پیش
Mjtd بدون امتیاز
اگر set delay 500 گذاشته بشه چه اتفاقی می افته
1 سال پیش
masoudkarimi بدون امتیاز
با سلام و خسته نباشید یه چندتا سوال داشتم از حضورتون 1.اینکه تعداد کارتهای معرفی شده رو میشه افزایش داد و به صد عدد رسوند؟؟؟ 2.قیمت آماده و مونتاژ شده اش چقدر در میاد؟؟؟ 3.در ورژن قبلی در بازکن که داخل سایت گذاشتید از باطری قلمی برای بک آپ استفاده کردید.آیا میشه اینجا هم از این کار استفاده کرد؟؟؟
2 سال پیش
rezashavi بدون امتیاز
سلام. امشب کیت حرفه ای RFID را خریداری کردم. اما چهارتا از فایلهای pdf رمز لازم داره. فایلهای "Schematic.pdf" و "PCB-rahnama.pdf" و "code.pdf" و "amuzeshe nasb.pdf". رمز این فایلها چیه؟ ممنون
2 سال پیش
tamasha بدون امتیاز
بی زحمت لینک را به ایمیل ارسال نمایید. وقتی دانلود میکردم عبارت دانلود نا موفق مینویسد.
2 سال پیش
آمانج عبداله زاده

tamasha
سلام سلام فایل دانلود نمیشود.ممنون

با سلام دانلود فایل تست شد و مشکلی نداشت. شما چه مشکلی در دانلود دارید؟
2 سال پیش
tamasha بدون امتیاز
سلام سلام فایل دانلود نمیشود.ممنون
2 سال پیش
آمانج عبداله زاده
2 سال پیش
sajjadnet بدون امتیاز
ممنون مهندس از سایت خیلی خوبتون
2 سال پیش
آمانج عبداله زاده

sajjadnet
سلام و خسته نباشید مهندس من میخوام خروجی رله رو به صدم ثانیه تغیر بدم یعنی open door صدم ثانیه قطع وصل کنه ممنون میشم راهنماییم کنی ممنون از سایت خوبتون

با سلام داخل تابع openDoor خط دستوری setDelay *= 1000 قرار داره که شما باید عدد 1000 رو به 1 تغییر بدید تا تاخیر بر حسب میلی ثانیه ایجاد بشه.
2 سال پیش
sajjadnet بدون امتیاز
سلام و خسته نباشید مهندس من میخوام خروجی رله رو به صدم ثانیه تغیر بدم یعنی open door صدم ثانیه قطع وصل کنه ممنون میشم راهنماییم کنی ممنون از سایت خوبتون
2 سال پیش
امین میر بدون امتیاز
سلام مهندس من کارت هارو توی سورس جایگذاری کردم و اپلود زدم، برد دو تا بوق میزنه و چراغ آبی روشن میشه ولی هرکارتی جلوش میگیرم شناسایی نمیکنه، چ کارتی که مستر و دلیت هستند و چ کارت های متفرقه ی شناسانده نشده! بنظرتون مشکل از کجاست؟! راهنماییم کنید کد add : 2900643FE290 del : 4F008061D07E ممنونم
2 سال پیش
امین میر بدون امتیاز
سلام یه مشکلی که من دارم اینه که وقتی میخوام atmega328 رو روش برنامه رو آپلود کنم با این ارور مواجه میشم! راهنماییم کنید بی زحمت درایور هاش نصبه پورت کام هم درسته برد هم uno هست
2 سال پیش
سیدابوالفضل طالبی مقدم بدون امتیاز
سلام جناب مهندس من این در بازکن رو خریداری کردم ولی دانلود نشد لطفا لینک دانلودش رو برام اوکی کنید ممنونم
2 سال پیش
آمانج عبداله زاده
2 سال پیش
alinasiri بدون امتیاز
PCB رو ساختم ولتاژشم از پاور کامپیوتر گرفتم 12V 6A وقتی ماژول RFID رو مدار باشه اینجوری میشه ولی وقتی برش میدارم این اتفاق نمیفته
2 سال پیش
آمانج عبداله زاده

alinasiri
سلام مهندس مدارو بستم درست کار میکنه فقط چند لحظه که تو حالت عادی باشه خودش درو باز میکنه مشکل از کجاست؟

با سلام PCB مدار رو بسازید. مداری که روی برد برد بسته شده به هیچ وجه قابل اعتماد نیست. همچنین ولتاژ کاری مدار و قطعات همونی باشه که ما لیستش رو گذاشتیم
2 سال پیش
alinasiri بدون امتیاز
سلام مهندس مدارو بستم درست کار میکنه فقط چند لحظه که تو حالت عادی باشه خودش درو باز میکنه مشکل از کجاست؟
2 سال پیش
alinasiri بدون امتیاز
سلام مهندس شما گفتید با این کد void setup() { Serial.begin(9600); } void loop() { if(Serial.available()) { String str = Serial.readString(); Serial.println(str); } } شماره کارت ها رو به دست بیاریم طریقه انجامش چه جوریه این کد رو کجا بنویسیم و چه مراحلی رو طی کنیم?
2 سال پیش
آمانج عبداله زاده

سعید رامین فر
با سلام داداش من برد رو خریدم و همه چی اوکی هست فقط چرا جای قطعات رو pcb معلوم نیست ؟ اگه زحمت نباشه رو pcb هم مشخص کنید محل قطعات رو ممنون

با سلام فایل آلتیوم برد رو براتون قرار دادیم که میتونید از اون استفاده کنید. غلاوه بر اون تو پوشه ی PCB فایل راهنمای pcb قرار داده شده
2 سال پیش
سعید رامین فر بدون امتیاز
با سلام داداش من برد رو خریدم و همه چی اوکی هست فقط چرا جای قطعات رو pcb معلوم نیست ؟ اگه زحمت نباشه رو pcb هم مشخص کنید محل قطعات رو ممنون
2 سال پیش
علی فلاح نیا بدون امتیاز
سلام خسته نباشی مهندس من مدار رو بستم ولی ولتاژ که وصل میکنم جز صدای مداوم بازر هیچ عکس العملی نشون نمیده(از یک ترانز 12 ولت 1000میلی آمپر استفاده کردم) لطفا راهنمایی کنید. واینکه اگه مدار اماده از شما بخاهم چقد هزینه ی ساخت وارسال میشود؟؟ باتشکر
2 سال پیش
مهران مهری بدون امتیاز
سلام بله درسته حق با شماست این تکه کد رو برای ماژول RF01D استفاده کرده بودم همون مقدار عددی که روی تگ نوشته بود رو بر می گردوند فکر کردم این ماژول هم به همون صورته. یه چیز دیگه اینکه مدار رو بستم کار می کنه و مشکلی نداره فقط وقتی برق مدار قطع می شه اون تگ هایی که ذخیره کردیم از حافظه پاک می شن و دوباره باید تگ ها رو اضافه کنیم.
2 سال پیش
آمانج عبداله زاده

مهران مهری
سلام شما توی کد، کارتهای add و delete رو به صورت هگزادسیمال نوشتید روی کارتی که ما گرفتیم شماره کارت به صورت دسیمال نوشته شده چطوری باید تبدیل کرد، آیا این تبدیل نیازه؟ و اینکه کدوم از قسمت از برنامه باید تغییر پیدا کنه؟

سلام. نظرات رو اگه خونده باشید گفتم چجوری میشه کد کارتها رو بدست آورد : void setup() { Serial.begin(9600); } void loop() { if(Serial.available()) { String str = Serial.readString(); Serial.println(str); } } شماتیک : https://wle.ir/wp-content/uploads/2017/11/em19.jpg
2 سال پیش
مهران مهری بدون امتیاز
سلام شما توی کد، کارتهای add و delete رو به صورت هگزادسیمال نوشتید روی کارتی که ما گرفتیم شماره کارت به صورت دسیمال نوشته شده چطوری باید تبدیل کرد، آیا این تبدیل نیازه؟ و اینکه کدوم از قسمت از برنامه باید تغییر پیدا کنه؟
2 سال پیش
2 سال پیش
مهران مهری بدون امتیاز
روش دیگه ای مد نظرتون نیست که دستی مستر کارتها رو توی برنامه اضافه نکنیم؟ اینطوری اگه مثلا مستر کارت رو گم کنیم دوباره باید آی سی رو پروگرام کنیم با مستر کارت جدید یه جورایی جالب نیست.
2 سال پیش
آمانج عبداله زاده
بله
2 سال پیش
محمود نیک پور بدون امتیاز
ببخشید اون کدی که شما تو برنامه برای کارت های مستر ادد و مستر دلیت نوشتید ؛ چطوریه بدست آوردنش
2 سال پیش
آمانج عبداله زاده

Erfan2x
سلام شرمنده مدام سوال می پرسم شما در کد کارت مستر اشاره کردید که 12 بیتی است و مقدار str را 13 وارد کردید ولی روی کارت های من 10 بیت بیشتر نیست!! الان باید مقدار str را 11 قرار دهم ؟ چون تنها با وارد کردن 10 بیت به عنوان مستر جواب نمیده و چراغ قرمز روشن میشه

سلام. خواهش میکنم کد خروجی کارتها اگه رو خود کارتها نوشته میشد که امنیت میشد صفر! شما باید ابتدا کد کارتها رو بدست بیارید بعد تو برنامه ی اصلی استفاده کنید. از کد زیر استفاده کنید : void setup() { Serial.begin(9600); } void loop() { if(Serial.available()) { String str = Serial.readString(); Serial.println(str); } }
2 سال پیش
Erfan2x بدون امتیاز
سلام شرمنده مدام سوال می پرسم شما در کد کارت مستر اشاره کردید که 12 بیتی است و مقدار str را 13 وارد کردید ولی روی کارت های من 10 بیت بیشتر نیست!! الان باید مقدار str را 11 قرار دهم ؟ چون تنها با وارد کردن 10 بیت به عنوان مستر جواب نمیده و چراغ قرمز روشن میشه
2 سال پیش
آمانج عبداله زاده
با سلام با این مدل کار نکردم ولی خیلی سادس. این مدل ظاهرا علاوه بر آنتن یه led هم داخلش داره. پس از اون 4 تا سیم دو تاش مربوط به آنتن و دو تایه دیگه مربوط به led هستن. سیمهای آنتن رو به بخش EXT ANT روی برد متصل کنید و جامپر INT ANT رو جدا کنید
2 سال پیش
آمانج عبداله زاده

Erfan2x
ممنون از پاسخگویی فقط یه سواله دیگه با خوده ide ئه اردویینو و توسط uno و بدون هیچ سخت افزار دیگه ای اگه برنامه اصلی پروژه رو اپلود کنیم ، بوتلودر حذف نمیشه؟؟؟؟ و اینکه ایا این روش امکان پذیره یا خیر

در صورتیکه میکرو بوتلودر داره ساده ترین روش واسه پروگرم کردنش اینه که میکروی UNO رو برداری و میکروی جدید رو به جاش قرار بدی و بعد برنامه رو آپلود کنی. فقط به جهت قرارگیری میکرو روی UNO دقت بشه
2 سال پیش
Erfan2x بدون امتیاز
ممنون از پاسخگویی فقط یه سواله دیگه با خوده ide ئه اردویینو و توسط uno و بدون هیچ سخت افزار دیگه ای اگه برنامه اصلی پروژه رو اپلود کنیم ، بوتلودر حذف نمیشه؟؟؟؟ و اینکه ایا این روش امکان پذیره یا خیر
2 سال پیش
آمانج عبداله زاده

Erfan2x
سلام برای پروگرام کردن 328 اردویینو شده روشی جز روش استفاده از مبدل usb to ttl میتونین معرفی کنید...در حالت عادی با پروگرام کردن قطعه بوتلودر حذف میشه....چطور این مشکلو حل کنیم که بوتلودر حذف نشه

با سلام توسط پروگرمر هم میتونید برنامه رو روی میکرو آپلود کنید. برای این کار از فایل هگز برنامه استفاده کنید. تو گوگل arduino+hex رو سرچ کنید
2 سال پیش
Erfan2x بدون امتیاز
سلام برای پروگرام کردن 328 اردویینو شده روشی جز روش استفاده از مبدل usb to ttl میتونین معرفی کنید...در حالت عادی با پروگرام کردن قطعه بوتلودر حذف میشه....چطور این مشکلو حل کنیم که بوتلودر حذف نشه
2 سال پیش
آمانج عبداله زاده

محمود نیک پور
کارت های مستر ادد و دلیت رو از کجا باید تهیه کرد؟؟ من تو فروشگاههای اینترنتی پیدا نکردم راهنماایی کنید تشکر

با سلام مدار طوری طراحی شده که میتونید کارتهای دلخواهتون رو به کارت مستر تبدیل کنید. بنابراین هر کارت 125 کیلوهرتزی قابلیت تبدیل به کارتهای مستر رو داره. این کار داخل آموزش سورس کد بیان شده است.
2 سال پیش
محمود نیک پور بدون امتیاز
کارت های مستر ادد و دلیت رو از کجا باید تهیه کرد؟؟ من تو فروشگاههای اینترنتی پیدا نکردم راهنماایی کنید تشکر
2 سال پیش
آمانج عبداله زاده

جواد جعفری
سلام آنتن خارجی به کدوم قسمت وصل میشه؟

سلام. آنتن خارجی دو پایه داره که به بخش EXT روی مدار که دو پین داره متصل میشه
2 سال پیش
جواد جعفری بدون امتیاز
سلام آنتن خارجی به کدوم قسمت وصل میشه؟

ارسال دیدگاه !

مهمان عزیز ، برای شرکت در بحث و گفتگو باید وارد حساب کاربری خودت بشی ، اگر حساب کاربری نداری ، کمتر از 2 دقیقه یه حساب ایجاد کن .

سوال : با سلام و خسته نباشید ، این محصول برای استفاده در مکانهایی که در ساختمان بیرون هست و قصد داشته باشیم از بیرون هم با کارت وارد شویم کارایی داره ؟ با تشکر ، چون که نمیشه محصول رو بیرون از ساختمان نصب کرد

با سلام. تشکر. میتوان به مدار آنتن خارجی نصب کرد و به این ترتیب مدار اصلی داخل ساختمان قرار میگیره و فقط آنتن آن بیرون ساختمان نصب بشه

ارسال سوال !

مهمان عزیز ، برای مطرح کردن سوال باید وارد حساب کاربری خودت بشی ، اگر حساب کاربری نداری ، کمتر از 2 دقیقه یه حساب ایجاد کن .

  اولین نفر باشید که پروژه خود را ارسال می کنید .

ارسال پروژه !

مهمان عزیز ، برای ارسال پروژه باید وارد حساب کاربری خودت بشی ، اگر حساب کاربری نداری ، کمتر از 2 دقیقه یه حساب ایجاد کن .

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع 1,139 کاربر خبرنامه بپیوندید