ساخت وب سرور توسط ESP8266 و کنترل وسایل

ساخت وب سرور توسط ESP8266 و کنترل وسایل

در این پروژه ساخت وب سرور توسط ESP8266 و کنترل وسایل را مورد بررسی قرار داده ایم. روشهای مختلفی برای ارتباط برقرار کردن با ماژول ESP8266 وجود دارد. مثلا یک روش استفاده از آردینو یا هر میکروکنترلر دیگری بعنوان یک دستگاه جانبی در کنار ماژول است. ایراد این روش این است که حجم مدار نهایی و همچنین هزینه ی ساخت آن زیاد می شود.

 

توضیحات پروژه ساخت وب سرور توسط ESP8266 و کنترل وسایل

روش دیگری که ما از آن استفاده نموده ایم پروگرم کردن مستقیم پردازشگر قدرتمند روی ماژول و استفاده از پینهای GPIO ماژول جهت برقراری ارتباط با دنیای خارج است. در این روش نیازی به استفاده از میکروکنترلر دوم نیست و مستقیما از پردازشگر روی ماژول استفاده میشود. این ماژول را توسط WiFi خودش میتوان به اینترنت وصل کرد و بنابراین نیازی به استفاده از ماژولهای شبکه برای اتصال به اینترنت نیست.

 

ما این ماژول را توسط WiFi خودش با روشهای مختلفی به اینترنت وصل نموده ایم. هر روش نقاط قوت و نقاط ضعفی دارد که ما آنها را مورد بررسی قرار داده ایم و باهم مقایسه نموده ایم تا بتوانید بهترین روش را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید.

 

در این آموزش همچنین مداری کاربردی برای کنترل وسایل توسط اینترنت طراحی کرده ایم که توسط آن قادر خواهید بود از طریق اینترنت از هر جایی وسایل خود را کنترل کنید. برای این کار نیز یک وب سرور با قابلیت شخصی سازی طراحی نموده ایم طوریکه هم از طریق شبکه های محلی و بدون نیاز به اینترنت میتوان به آنها دسترسی داشت و هم از طریق اینترنت قادر خواهید بود به وب سرور شخصی خود دسترسی داشته باشید، یعنی وب سرور خود را جهانی کنید. همچنین برای مدار یک اپلیکیشن آندرویدی طراحی کرده ایم که کار با مدار را ساده تر و حرفه ای تر میکند.

 

آپدیت شماره 1 : اتصال مستقیم سنسور دمای DS18B20 به ESP8266 و نمایش دما در وب سرور

آپدیت شماره 2 : اپلیکیشن آندرویدی طراحی شده برای کنترل مدار

آپدیت شماره 3 : اتصال سنسور آلتراسونیک و ماژول بلوتوث به برد NodeMCU و ارسال داده های اندازه گیری شده برای گوشی آندرویدی.

مشاهده فیلم تست مدار در آپارات

آپدیت شماره 4 : آموزش کامل اختصاص دادن IP آدرس استاتیک و ثابت به ماژول

 

مطالبی که در آموزش ساخت وب سرور توسط ESP8266 پوشش داده شده اند :

 • آموزش ساخت مبدل یا آداپتور جهت استفاده ی آسان از ماژول ESP8266 روی برد برد
 • آموزش نصب فریمور روی ماژول و آپدیت کردن آن و همچنین آماده کردن ماژول برای ریختن برنامه در پردازشگر آن
 • آموزش روش پروگرم کردن پردازشگر ماژول با زبان برنامه نویسی آردوینو
 • آموزش کار با پینهای GPIO ماژول
 • آموزش اتصال سنسور به ماژول(سنسور DHT11) و محاسبه ی دما و رطوبت اندازه گیری شده توسط آن
 • آموزش کامل اتصال ماژول به شبکه های محلی و یافتن IP آدرس
 • آموزش طراحی وب سرور توسط ماژول با استفاده از HTML و CSS با قابلیت پشتیبانی از زبان فارسی
 • آموزش کامل شخصی سازی وب پیج گرافیکی طراحی شده
 • آموزش شبکه کردن ماژول و نمایش دیتای سنسور DHT11 متصل به ماژول در وب سرور طراحی شده
 • آموزش کنترل وسایل بصورت بی سیم و از طریق شبکه ی محلی با وب پیج گرافیکی طراحی شده بدون نیاز به اینترنت
 • آموزش کامل روش اتصال ماژول به اینترنت با بهره گیری از روشهای مختلف
 • ساخت مدار کنترل وسایل از طریق اینترنت از هر جای دنیا با قابلیت نمایش وضعیت فعلی وسیله(از لحاظ روشن یا خاموش بودن)
 • فیلم آموزشی روش پروگرم کردن و کار با مدار نهایی ساخته شده
 • سورس کد، شماتیک و PCB طراحی شده ی مدار کنترل وسایل از طریق اینترنت

 

توجه : سرفصلهای آموزش به همین موارد ختم نمی شوند و برای این آموزش آپدیتهایی بصورت هفتگی و رایگان ارائه خواهد شد که شامل مواردی از قبیل بررسی دیگر روشهای اتصال به اینترنت، کار با دیگر ورژنهای ماژول، اپلیکیشن آندرویدی کنترل وسایل، اتصال سنسورهای مختلف به ESP و … می باشند.

مشاهده فیلم تست اپلیکیشن اندرویدی در آپارات             مشاهده فیلم تست وب سرورها در آپارات

 

ساخت وب سرور توسط ESP8266 و کنترل وسایل

ساخت وب سرور توسط ESP8266 و کنترل وسایل

 

توجه 1 : کدهایی که توسط آنها وب سرورها را طراحی کرده ایم و همچنین آموزش کدها نیز در اختیار شما قرار شده اند تا بتوانید آن را متناسب با نیاز خود تغییر بدهید و شخصی سازیهای لازم را انجام دهید.

توجه 2 : کلیه ی سورس کدها و فایلهای لازم جهت ساخت مدار کنترل اینترنتی وسایل نیز پیوست آموزش می باشند.

توجه 3 : آموزش بصورت فایل pdf است و همچنین فیلم آموزشی کار با مدار طراحی شده و روش پروگرم کردن آن نیز برای شما قرار داده شده است.

 

فیلم تست اپلیکیشن اندرویدی کنترل وسایل توسط اینترنت

 

فیلم تست مدار کنترل وسایل توسط اینترنت

 

راه های ارتباطی

شماره تماس : 09332256378

ایمیل : abdollahzadeh.amanj@gmail.com

تلگرام :wle_CoWorker@

7 ماه پیش
da77 بدون امتیاز
با سلام من این اموزش را قبلا خریدم ودانلود کردم ولی فایل هاتو کامپیوترم پاک شده و دوباره نمیتونم دانلود کنم لطفا لینک دانلود را فعال کنید با تشکر
11 ماه پیش
soroush8266 بدون امتیاز
تو آموزش روش طراحی وب پیج گذاشته شده که بوسیله ی اون میتونید متناسب با نیازتون یه وب پیج طراحی کنید و از هر جایی به اون دسترسی داشته باشید. به زودی آموزشی در این خصوص قرار میدم که بدونه هیچ دغدغه ای با مدارتون کار کنید و به اون دسترسی داشته باشید. سلام من دقیقا به همین کد نیاز دارم نه بقیه کد ها سایت arest زیاد قابل اطمینان نیست
1 سال پیش
abolfazl007555 بدون امتیاز
سلام ماژول رو برنامه ESP8266 CONFING کار میکنه و وصل میشه ولی رو اردوینو اخطار esptool.FatalError: Failed to connect to ESP8266: Timed out waiting for packet header میده و چگونه پورت سریال را به درستی انتخاب کنم؟
1 سال پیش
1 سال پیش
abolfazl007555 بدون امتیاز
با سلام من وقتی میخاهم ماژول را با اردرینو پروگرم کنم درست کامپایل نمیشود و یک اخطار the selected serial port _ does not exist or your board is not connected می دهد تمام کار ها را هم مثل اموزش انجام داده ام ذلیل این اخطار چیست؟
1 سال پیش
آمانج عبداله زاده
1 سال پیش
kimiai بدون امتیاز
سلام . من فایل رو خردیدم از من پسوورد می خواهد! از کجا پسورد رو پیدا کنم؟
1 سال پیش
alinajafi6727 بدون امتیاز
سلام. من روی ماژول یک برنامه پروگرم کردم . بعد حالا میخام اون برنامه رو پاک کنم و با استفاده از سریال مانیتور با at comand بهش فرمان بدم اما نمیشه؟ چطور برنامه روی ماژول رو پاک کنم؟لطفا راهنمایی کنید.
1 سال پیش
حجت فلاح بدون امتیاز
با سلام دوباره پسورد رو از بین کامنتا پیدا کردم مشکل حل شد. تقریبا فایل آموزشی رو خوندم خلاصه و مفید بود. فقط یه نکته و مشکل اینکه در توضیحات بالای این پست بیان کردین موضوعات زیر رو هم در آموزش قرار دادین: "آموزش دسترسی یافتن به وب سرورهای شخصی طراحی شده از طریق اینترنت ساخت مدار کنترل وسایل از طریق اینترنت از هر جای دنیا با قابلیت نمایش وضعیت فعلی وسیله(از لحاظ روشن یا خاموش بودن)" ولی بنده در فایل های آموزشی این دو موضوع رو پیدا نکردم و خیلی هم مهم هست برای بنده؟؟
1 سال پیش
حسین محمدی بدون امتیاز
سلام این برد همه چیش خوبه ولی یه مشکل خیلی بزرگی که داره اینه که وای فای خود ماژول هم روشنه و اگه متصل بشی میتونی وب پیج رو باز کنی چطوری میشه وای فاس داخلیش رو خاموش کرد و واسه صفحه اش رمز گذاشت؟؟؟؟
2 سال پیش
آمانج عبداله زاده

جواد سالار
لینک دانلودش خرابه ک برادر،خریدم ولی...

لینکهای دانلود زمان دار هستند. مجددا ارسال شد
2 سال پیش
جواد سالار بدون امتیاز
لینک دانلودش خرابه ک برادر،خریدم ولی...
2 سال پیش
آمانج عبداله زاده

mostafa402
من دقیقا طبق آموزش ها انجام دادم و هیچ چیزیو از قلم ننداختم.یعنی بغیر از فورواردینگ نمیتونه از جای دیگه باشه.یا فورواردینگ چیز دیگه ای بغیر از آموزشهایی که گفتین نداره؟

در صورتیکه وب سرور شما فعال باشه و اگه پورت رو به درستی فوروارد کرده باشید از هر مکانی با هر اینترنتی میتونید به وب سرور دسترسی داشته باشید. شاید مودم شما برای فوروارد کردن پورت تنظیمات دیگه ای هم لازم داشته باشه که میتونید سرچ کنید
2 سال پیش
mostafa402 بدون امتیاز
من دقیقا طبق آموزش ها انجام دادم و هیچ چیزیو از قلم ننداختم.یعنی بغیر از فورواردینگ نمیتونه از جای دیگه باشه.یا فورواردینگ چیز دیگه ای بغیر از آموزشهایی که گفتین نداره؟
2 سال پیش
mostafa402 بدون امتیاز
من با نگاه کردن به آموزشهای همین پروژه متوجه شدم که چطور میشه اینو به اینترنت وصل کرد اما الانم هم با اینکه تنظیمات مودمو انجام دادم بازم وقتی فقط با سیستمی که به همون مودم وصل میشه میتونم به سرورم دست رسی پیدا کنم.یعنی بازم هنوز محلیه.مثلا نمیتونم با اینترنت گوشیم به سرور دسترسی داشته باشم.فقظ زمانی با گوشی هم میتونم به وب سرور دسترسی پیدا کنم که با همون مودمی که به ماژول وصله به اینترنت وصل شم.همه ی کارهایی که در آموزشهای port forwarding هم گفته بودین انجام دادم اما باز هم حالت شبکه داخلی داره و فقط باید با همون مودم وصل شم.سپاسگزارم اگر راهنماییم کنید خیلی لازمش دارم
2 سال پیش
mostafa402 بدون امتیاز
سلامی مجدد شما فرموده بودید که اپ اندرویدی و سایتی قابل ارتقا هست و خودمون میتونیم افزایشش بدیم یا مثلا چند تا دکمه یا چیزای دیگه بهش وصل کنیم و کلا تغیراتی بدیم.اما کدهای اپ اندرویدی رو ندادین.فقط خود اپ هستش.خب چطور اینارو ارتقا بدیم؟
2 سال پیش
mostafa402 بدون امتیاز
با سلام بنده این پروژه رو خریداری کردم و لینک دانلود به صورت پی دی اف برام ارسال شده.اما اون پسورد میخواد.چیو باید وارد کنم؟
2 سال پیش
بابک پیفون بدون امتیاز
سلام مهندس : بنده مدارو بستم . چقدر عالیست . همه چیز فعلأ درست درست هست . سپاسگزارم
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده
3 سال پیش
nara بدون امتیاز
ببخشید به ایمیل فقط یک فایل pdf فرستاده شده که برای دانلود هم بع پسورد نیاز دارد
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده
3 سال پیش
nara بدون امتیاز
سلام ببخشید من این محصول رو خریدم ولی اجازه دانلود به من داده نشد
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

جذرومد
سورس هایی که گذشتید باز هستمد؟

سورس esp و وب سرور بله ولی اپ اندرویدی خیر
3 سال پیش
جذرومد بدون امتیاز
سورس هایی که گذشتید باز هستمد؟
3 سال پیش
جذرومد بدون امتیاز
سلام با خرید همین بسته خودم میتونم المانهاشو بیشتر کنم؟چه اپ چه وب,شدنی هستش؟ برد من آردینو هستش با ماژول esp8266 ممنون تشکر
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز
3 سال پیش
r.shavaly بدون امتیاز
دوست عزیز لطفا جوابمو بدید چون من فقط برای ارتباط با دیتابیس این فایل ها رو خریدم!
3 سال پیش
فراهانی بدون امتیاز
سلام من این برد رو با آردینو طراحی کردم و نیاز به کد نوبسیش دارم میتونید کمک کنید المانهام بیشترن ۴تالامپ و یک استپ موتور ماژولم همان esp8266هستش امکان تماس تلفنی هستش یا تلگرام؟ پروژه دانشجویی هستش با وقت کم ممنون فقط زود تشکر
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز
3 سال پیش
r.shavaly بدون امتیاز
باسلام من این فایل رو خریدم ولی میگه شما اجازه دانلود ندارید!
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز
3 سال پیش
Shayan.94 بدون امتیاز
با سلام من این فایل رو خریدم ولی میگه شما اجازه دانلود ندارید.
3 سال پیش
محمدرضا بدون امتیاز
نرم افزار اندروید قابل ویرایش هست برای اضافه کردن کلید های بیشتر؟ وب سرویس چطور؟ ایا میتوان تعداد رله های بیشتری به این برد وصل کرد؟
3 سال پیش
فراهانی بدون امتیاز
سلام من همین ۸۲۶۶ را دارم منتها با آردینو منتها اگه کدهای شما را میتونم لود کنم لهش؟جواب میده؟ بیزحمت زود خبرم کنید تا خریداری کنم تخفیف میدید؟پروژه دانشجویی هستش و دستم خالی ممنون یاعلی
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

yousef@1361
به آدرس ایمیل ***

لینک به ایمیل شما ارسال شد
3 سال پیش
yousef@1361 بدون امتیاز
به آدرس ایمیل ***
3 سال پیش
yousef@1361 بدون امتیاز
سلام من این دوره آموزشی خریداری کردم رسید خرید به ایمیل ارسال گردیده اما فایلی دریافت نکردم لطفا پیگیری کنید متشکرم
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز
3 سال پیش
aminelec بدون امتیاز
سلام من این پروژه رو خریدم...هرکاری کردم نتونستم دانلود کنم، اول میگفت شما اجازه لازم برای دانلود ندارید. الانم میگه :با عرض پوزش، لینک دانلود شما منقضی شده است. لطفا کمک کنید.
3 سال پیش
امیر محمد موحدی بدون امتیاز
اگر امکانش هست لینک فایل رو به ایمیلم بفرستید . ما همچنان منتظریم......
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

امیر
سلام خسته نباشید .من این دوره آموزشی رو خریدم ولی هیچ فایلی برام نیومد.لطفا پیگیری کنید.

با سلام خرید شما ناموفق بوده. چنانچه مبلغی از حساب شما کسر شده حداکثر تا 48 ساعت آینده به حساب شما بازگردانده می شود
3 سال پیش
امیر بدون امتیاز
سلام خسته نباشید .من این دوره آموزشی رو خریدم ولی هیچ فایلی برام نیومد.لطفا پیگیری کنید.
3 سال پیش
محسن بدون امتیاز
سلام.برنامه ۷ و هرکاری می‌کنم کار نمی‌کنه.توی سایت arest آنلاین نمیشه اصلا.بقیه کار می‌کرد فقط همین گیر داره.چیکاز باید بکنم؟ نمیشه همون صفحه ای که طراحی کردین واسه برنامه های قبلی رو به اینترنت وصل کرد و دیگه از arest استفاده نکنیم؟ توی سایت arest فقط کلید میشه تعریف کرد؟اطلاغات دما و رطوبت و نمیشه دریافت کرد؟
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز
3 سال پیش
mamad_594 بدون امتیاز
با سلام و خسته نباشید اگه بخوایم تو پروِژه یه ای ژی به مدارمون بدیم که همیشه با این ای پی کار کنه و نخواهیم هر بار ای پی رو رو سریال ببینیم چیکار باید بکنیم مثلا من میخوام ای پی مدارم 192.168.10.1 باشه و هر سری که خواستم بهش مانکت بشم همین رو وارد بکنم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

mehdi7474
سلام لینک دانلود خرابه من عجللللللههههههههههههههههههههههههههههه دااااااااااااااااااااررررررررررررررررررررم اخه این چه وضعشه درست لینک رو بزارید یعنی چی میزارید تو پی دی اف اونم رمز براش میزارید تازه کپی رو هم غیر فعال کردید خب این دیگه چه وضعشه

با سلام لینکها بررسی شدند و سالم هستند. مشکل از طرف شماست. این وضع هم بخاطر لطف برخی از دوستان هست که خیلی لطف دارن و کپی رایت رو رعایت نمیکنن وگرنه ما هم خوشمون نمیاد وقتمون با این کارا تلف بشه. فایلها به ایمیل شما ارسال شد.
3 سال پیش
3 سال پیش
mehdi7474 بدون امتیاز
سلام لینک دانلود خرابه من عجللللللههههههههههههههههههههههههههههه دااااااااااااااااااااررررررررررررررررررررم اخه این چه وضعشه درست لینک رو بزارید یعنی چی میزارید تو پی دی اف اونم رمز براش میزارید تازه کپی رو هم غیر فعال کردید خب این دیگه چه وضعشه
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز
3 سال پیش
ابراهیم بدون امتیاز
سلام مهندس میخواستم بدونم کد برنامه که با اردینو هست اموزش خط به خط داده شده یا توضیحی تا متوجه بشیم. چون بنده با c کار کردم کمی وبا زبان اردینو اشنایی ندارم چیکار کنم؟؟؟ .ممنون
3 سال پیش
mamad_594 بدون امتیاز
سلام من بازم نمیتونم دانلود کنم لطف میکنید همه اپدیتها و OTHER FILES ها رو به ایمیل بنده بفرستید ممنمن
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز
3 سال پیش
mamad_594 بدون امتیاز
با سلام قسمت اول از pdf رو میشه دانلود کرد بقیه فایلها و آپدیتها رو نمیشه دانلود کرد میگه صفحه مورد نظر پیدا نشد خواهش میکنم مشکلمو حل کنید
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

mohsen139
سلام.با این پروژه فقط میشه یه رله رو کنترل کرد؟نمیشه از nodemcu استفاده کرد؟برای بیشتر شدن تعداد رله ها

با سلام بله میشه از nodemcu هم استفاده کرد و تعداد بیشتری رله رو کنترل کرد که در آپدیتها آموزش کار با nodemcu هم قرار داده شده
3 سال پیش
mohsen139 بدون امتیاز
سلام.با این پروژه فقط میشه یه رله رو کنترل کرد؟نمیشه از nodemcu استفاده کرد؟برای بیشتر شدن تعداد رله ها
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

mohsen139
سلام. لینک دانلود و می‌زنم یه پی دی اف میاد که رمز میخواد.چیکار باید بکنم؟

با سلام پسورد wle.ir هستش. لینکهای دانلود داخل فایل هستن
3 سال پیش
mohsen139 بدون امتیاز
سلام. لینک دانلود و می‌زنم یه پی دی اف میاد که رمز میخواد.چیکار باید بکنم؟
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

ابراهیم
سلام ممنون از مطالب خوبتون چند سوال داشتم خدمتتون.من در رشته الکترونیک واسه پروژه میخواستم 1)میخواستم رفرش نمایش دما خودکار واتوماتیک باشه وهر چند ثانیه رفرش بشه 2)من چون از کد HTML یاccs سر در نمی اورم یا سرور محلی؟ مشکل نیست؟؟/ 3)اپلیکیشن اندرویدی شما تو پروژه هست؟؟ اگر نیست واسم ایمیل کنید ممنون بعد اینکه میشه اسم سایت وشرکت روی اپ نباشه تا بتونم به استاد تحویل بدم.

با سلام 1. پکیج رو مطالعه کردید و نتونستید کد رفرش اتوماتیک رو پیاده سازی کنید اعلام کنید راهنمایی میکنیم 2.خیر مساله ای براتون پیش نمیاد 3.اپلیکیشن داخل پکیج قرار داده شده در صورتی که میخواهید اپلیکیشن شخصی سازی بشه از طریق ایمیل اطلاع بدید تا راهنماییتون کنم abdollahzadeh.amanj@gmail.com
3 سال پیش
ابراهیم بدون امتیاز
سلام سوال بعدی اینکه اگر خواستم در مروگر یا اپ اندرویدی نور لامپ یا صدایی کنترل کنم یعنی انعطاف پذیر باشه وخاموش وروشن مطلق نباشد چیکار کنم ؟؟سفارش میشه داد؟ (نرم افزار هم سخت افزار ) میخوام اگر استاد بهم گفت از طریق اینترنت و وای فای اونم اینکه اگر سنسور هست روی برد ونشون داد در مروگر یا اپ .از طریق اپ انرویدی کم وزیاد کرد (ولوم)چطوری هست؟؟/ میشه سفارش بدم اخه تجربه ندارم.کمک کنید ممنون
3 سال پیش
ابراهیم بدون امتیاز
سلام ممنون از مطالب خوبتون چند سوال داشتم خدمتتون.من در رشته الکترونیک واسه پروژه میخواستم 1)میخواستم رفرش نمایش دما خودکار واتوماتیک باشه وهر چند ثانیه رفرش بشه 2)من چون از کد HTML یاccs سر در نمی اورم یا سرور محلی؟ مشکل نیست؟؟/ 3)اپلیکیشن اندرویدی شما تو پروژه هست؟؟ اگر نیست واسم ایمیل کنید ممنون بعد اینکه میشه اسم سایت وشرکت روی اپ نباشه تا بتونم به استاد تحویل بدم.
3 سال پیش
Saeidhp بدون امتیاز
سلام ممنون از آموزش خیلی خوب و کاربردی تون من میخوام این آموزشو تهیه کنم فقط به سورس اندرویدش هم نیاز دارم توی توضیحات چیزی در این مورد ندیدم میخواستم ببینم سورس اندرویدش هم توی این مجموعه هست ممنون
3 سال پیش
مهدی هاشمی بدون امتیاز
مهندس در صورتی که بخوایم بدون آی پی استاتیک و از طریق وب سرویس کنترل روی ماژول انجام بدیم باید از طریق دستورات نوشتن get و post بر روی هاست و سرکشی زمانبندی شده توسط ماژول به هاست اینکار انجام بشه یا روش دیگه ای هم هست؟
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

مهدی هاشمی
مهندس من میخوام بدون استفاده از میکروکنترلر، بصورت اتوماتیک وقتی ماژول روشن میشه یه سری کامندها بر روی اون ست بشن یعنی این دستورات بر روی حافظه ی خود ماژول پروگرم و در هنگام روشن شدن ماژول اجرا بشن مثلا دستور AT+CWMODE_DEF=2

بدونه استفاده از UART نمیشه دستورات AT برای ماژول ارسال کرد. این دستورات از طریق پروتکل سریال برای ماژول ارسال میشن. برای اینکه میکروکنترلر ESP رو بدون میکروی جانبی پروگرم کنی یا باید اونو تو IDE آردوینو کدنویسی کنی یا بوسیله ی زبان LUA. تو این زبانهای برنامه نویسی باید کد معادل هر دستور رو پیدا کنی
3 سال پیش
مهدی هاشمی بدون امتیاز
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

مهدی هاشمی
مهندس فرض کنید من میخوام کامند AT+RST یا هر کامند دیگه ای که تو دیتاشیت esp8266 هست رو با آردوینو و از طریق همین کتابخانه که شما اموزش دادین به ماژول ارسال کنم با چه دستوری باید اینکار رو بکنم؟ print ? write ?

برای ارسال دستورات AT نیازی به استفاده از کتابخانه نیس. خیلی ساده میشه با ماژول کار کرد. ارتباطش UART هست مثله ماژول HC-05. پس از اینکه ماژول به میکروکنترلر وصل شد, کامندها از میکرو با Serial.print باید برای ماژول ارسال بشن. برای اطلاعات بیشتر میتونید از آموزش دستورات AT این ماژول و کار با اونا که تو سایت موجود هست استفاده کنید
3 سال پیش
مهدی هاشمی بدون امتیاز
مهندس فرض کنید من میخوام کامند AT+RST یا هر کامند دیگه ای که تو دیتاشیت esp8266 هست رو با آردوینو و از طریق همین کتابخانه که شما اموزش دادین به ماژول ارسال کنم با چه دستوری باید اینکار رو بکنم؟ print ? write ?
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

مهدی هاشمی
بترتیب این کامندها رو هم ارسال میکنم AT+CWMODE=3 AT+CIPMUX=1 AT+CIPSERVER=1,8080 AT+CIPAP="192.168.1.15" بنظرتون مشکل از کجا؟

با سلام اول با وایفای گوشی به ماژول وصل بشید بعد دستورات رو به ترتیب زیر ارسال کنید. همیشه اول با AT از سلامت ارتباط مطمئن شید بعد با AT+RST ماژول رو یه ریست کنید بعد با AT+CIPMUX=1 اونو تو حالت multiple قرار بدین بعد با دستور AT+CIPSERVER=1,8888 یه سرور روی پورت 8888 ایجاد کنید. در اینجا دقت کنید ممکنه هر پورتی خالی نباشه تموم شد. سرور ایجاد شد. حالا با گوشی که تو مد کلاینت کانفیگ شده میتونید به سرور وصل بشید. خواستید با دستورات مربوط به اختصاص ip به ماژول, میتونید ip رو عوض کنید.
3 سال پیش
مهدی هاشمی بدون امتیاز
سلام مهندس من یه آی پی با پورت 8080 بر روی ماژول ست کردم الان وقتی با نرم افزار اندروید بهش متصل میشم و اطلاعات آی پی و پورتمو میدم یه لحظه به ماژول کانکت میشه و مجددا قطع میشه یعنی این پیغام میاد 0,Connect بعدش بالافاصله یه ثانیه بعدش این 0,close با چندتا نرم افزار تا الان این کار رو کردم،مثله Socket protocol
3 سال پیش
moti بدون امتیاز
سلام من این پکیج رو خریدم و موفق شدم ماژول رو پروگرم و راه اندازی کنم. با این که رشته ام الکترونیک نیست و زیاد اشنایی نداشت، آموزش کامل و خوبی بود ممنون. یه سوال داشتم من میخوام وقتی کلید روشن رو میزنم رله چند لحظه وصل باشه مجدد قطع بشه (برای راه بند ورودی ساختمان میخوام تست کنم) کجا باید این کد و تغییر اغمال کنم ممنون از راهنمایی و سایت و مطالب خوبتون
3 سال پیش
mohammadmma09 بدون امتیاز
باسلام من ESP8266-internet – آموزش کامل پروگرم کردن ESP8266 و اتصال ESP8266 به اینترنت و کنترل وسایل با اینترنت(آموزش موارد بالا+آپدیتها) خریداری کردم ولی یک فایل پی دی اف برام میاره برای دانلود که یک پسورد هم میخواد و فیلم اموزشی برای دانلود وجود نداره لطفا پیگیری کنید کد پیگیری 14163 میباشد باتشکر
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

sas500
با سلام عالی بود تقریبا با خرید آموزش های وای فایتون پروژم رو تکمیل کردم اما من هنوز یه مشکلی دارم پروژه بنده از ارتباط لوکال استفاده می کنه و یک وب پیج مطابق همین پروژه . من برای نمایش دما از یک سنسور DHT11 استفاده کردم و مقادیر اون رو در متغیری از نوع float ذخیره کردم حالا چطوزر می توانم اون رو توی بخش اچ تی ام ال برای کاربر ارسال کنم ؟ مثلا زیر دکمه ها یه نوشته مثل : Temp : 48C بیاد و با هر بار رفرش صفحه هم به روز رسانی بشه با تشکر فراوان از سایت عالیتون .

با سلام.خواهش میکنم تو آپدیت شماره 2 دقیقا همین کاری که شما مد نظر دارید رو انجام دادیم. فقط اونجا از ds18b20 استفاده کردیم. اونجا اومدیم ابتدا دیتا رو از سنسور دریافت کردیم.سپس اون رو تغییر فرمت دادیم و فرمت مورد نیاز خودمون رو به اون اعمال کردیم و نهایتا اونو برای کلاینت ارسال کردیم. با ادغام کدهای مربوط به وب پیجهای متنی و گرافیکی ای که طراحی کردیم میتونید به یه وب پیج گسترده تر با امکانات بیشتر برسید. تنها کاری که لازمه انجام بدید اینه که مکان نمایش دکمه ها و متنها رو تنظیم کنید. موفق باشید
3 سال پیش
sas500 بدون امتیاز
با سلام عالی بود تقریبا با خرید آموزش های وای فایتون پروژم رو تکمیل کردم اما من هنوز یه مشکلی دارم پروژه بنده از ارتباط لوکال استفاده می کنه و یک وب پیج مطابق همین پروژه . من برای نمایش دما از یک سنسور DHT11 استفاده کردم و مقادیر اون رو در متغیری از نوع float ذخیره کردم حالا چطوزر می توانم اون رو توی بخش اچ تی ام ال برای کاربر ارسال کنم ؟ مثلا زیر دکمه ها یه نوشته مثل : Temp : 48C بیاد و با هر بار رفرش صفحه هم به روز رسانی بشه با تشکر فراوان از سایت عالیتون .
3 سال پیش
مهدی هاشمی بدون امتیاز
سلام مهندس من یه اپ اندروید با b4a نوشتم که تونستم با این ماژول ارتباط برقرار کنم و یه سری رشته رو بفرستم روی پورت سریال ماژول الان لازم دارم که اون رشته ها به زبان فارسی ارسال میشه مثلا هر چیزی داخل ادیت تکست نرم افزار اندرویدم مینویسم ، با زدن یک کلید ارسال بشه برا ماژول با زبان لاتین مشکلی نیست ولی کاراکترای فارسی رو ارسال نمیکنه مثلا وقتی میخوام عبارت "aتستb" رو ارسال کنم، فقط این میاد ba از طریق AsyncStreams ارسالم رو انجام میدم چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم؟
3 سال پیش
mi.cheraghpoor@gmail.com بدون امتیاز
سلام خداقوت.من این فایل اموزشی رو خریدم ولی پسورد میخواد پسوردش چنده؟؟؟؟؟متشکرم 09164158804 اگه لطف کنید پیامک بفرستید.یا ایمیل کنید
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

علیرضا تیموری
بله شما درست میفرمایید اشتباه از بنده بود

حین پیاده سازی آموزش هم هر مشکلی داشتید یا همین جا اعلام کنید یا به بنده ایمیل بدید قطعا پاسخگو خواهم بود. abdollahzadeh.amanj@gmail.com
3 سال پیش
علیرضا تیموری بدون امتیاز
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

علیرضا تیموری
با سلام این آموزش رو خریداری کردم ولی هیچ کدوم از این آموزشها داخلش نیست آموزش کامل اتصال ماژول به شبکه های محلی و یافتن IP آدرس آموزش طراحی وب سرور توسط ماژول با استفاده از HTML و CSS با قابلیت پشتیبانی از زبان فارسی آموزش کامل شخصی سازی وب پیج گرافیکی طراحی شده آموزش شبکه کردن ماژول و نمایش دیتای سنسور DHT11 متصل به ماژول در وب سرور طراحی شده آموزش کنترل وسایل بصورت بی سیم و از طریق شبکه ی محلی با وب پیج گرافیکی طراحی شده بدون نیاز به اینترنت آموزش کامل روش اتصال ماژول به اینترنت با بهره گیری از روشهای مختلف آموزش دسترسی یافتن به وب سرورهای شخصی طراحی شده از طریق اینترنت و اینکه فای اصلی html هم داخل این فایلها نیست لطفا راهنمایی کنید

با سلام کاملا مشخصه که شما هیچکدوم از آموزشها رو اصلا مطالعه نکردید! نمیدونم هدفتون از خرید چی بوده! تو برنامه ی 4 آموزش اصلی بصورت کامل نحوه ی اتصال ماژول به اینترنت و اختصاص ip به اون رو توضیح دادیم. یه فایل آموزشی جداگانه رو اختصاص دادیم به آموزش دستورات لازم جهت طراحی وب سرور شخصی بصورت متنی و گرافیکی در برنامه ی 3 آموزش اصلی بصورت کامل دیتای سنسور dht11 رو روی وب سرور مانیتور کردیم. کنترل وسایل از طریق اینترنت در مثالهای 6 و 7 بصورت کامل آموزش داده شده و حتی برای کنترل وسایل مداری طراحی شده و شماتیک و pcb و فیلم پروگرم کردن مدار رو قرار دادیم! یه سرفصل هم بدلیل اینکه دوستان زحمت کشیده بودند و حق کپی رایت رو رعایت نکرده بودند حذف کردیم ولی عوضش قیمت پکیج رو هم پایین آوردیم. شما آموزشی رو خریداری میکنید ابتدا یکم وقت بذارید و مطالعش کنید. موفق باشید
3 سال پیش
علیرضا تیموری بدون امتیاز
با سلام این آموزش رو خریداری کردم ولی هیچ کدوم از این آموزشها داخلش نیست آموزش کامل اتصال ماژول به شبکه های محلی و یافتن IP آدرس آموزش طراحی وب سرور توسط ماژول با استفاده از HTML و CSS با قابلیت پشتیبانی از زبان فارسی آموزش کامل شخصی سازی وب پیج گرافیکی طراحی شده آموزش شبکه کردن ماژول و نمایش دیتای سنسور DHT11 متصل به ماژول در وب سرور طراحی شده آموزش کنترل وسایل بصورت بی سیم و از طریق شبکه ی محلی با وب پیج گرافیکی طراحی شده بدون نیاز به اینترنت آموزش کامل روش اتصال ماژول به اینترنت با بهره گیری از روشهای مختلف آموزش دسترسی یافتن به وب سرورهای شخصی طراحی شده از طریق اینترنت و اینکه فای اصلی html هم داخل این فایلها نیست لطفا راهنمایی کنید
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز
3 سال پیش
مسعود بدون امتیاز
با سلام و خسته نباسید ‎با سلام مهندس ‎اپلیکیشن lazy bone dimmer ‎(نرم افزار دیمر) رو میشه روی esp82666 ست کرد؟ ‎ میخوام روشنایی یک لامپ را با این اپلیکیشن ‎کنترل کنم ‎چطور باید این کار رو کنم مهندس؟
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

مهدی
هر چقدر میگردم این کتابخونه رو پیدا نمیکنم متاسفانه نه داخل پوشه ی نصب شده ی آردوینو هست و نه داخل پوشه داکیومنت سیستم من این اسم رو سرچ میکنم: ESP8266WIFI

برنامه ی آردوینو رو باز کنید و از مسیر زیر میتونید به مثالهای این بخش دسترسی داشته باشید: file/examples/esp8266wifi
3 سال پیش
مهدی بدون امتیاز

آمانج عبداله زاده
برای اینکه پی ببرید در محیط آردوینو تا چه حد میشه از بازدهی esp استفاده کرد باید به بخش example لایبرری این ماژول مراجعه کنید.

هر چقدر میگردم این کتابخونه رو پیدا نمیکنم متاسفانه نه داخل پوشه ی نصب شده ی آردوینو هست و نه داخل پوشه داکیومنت سیستم من این اسم رو سرچ میکنم: ESP8266WIFI
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

مهدی هاشمی
مهندس شما فرض کنید من میخوام با همین روشی که شما آموزش دادین یعنی تو خود محیط آردوینو کامند AT+CIPMUX=1 رو به ماژول ارسال کنم چطوری میشه؟

برای اینکه پی ببرید در محیط آردوینو تا چه حد میشه از بازدهی esp استفاده کرد باید به بخش example لایبرری این ماژول مراجعه کنید.
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

مهدی هاشمی
مهندس این امکان وجود داره که از داخل همین محیط آردوینو کامند خاصی به ماژول ارسال بشه؟ میخوام بدون استفاده از کتابخونه ماژول رو راه بندازم و به روترم کانکت کنم از طریق هایپر ترمینال این کارو کردم و بصورت دستی تک تک کامند هارو ارسال و به روتر متصل شدم ولی الان میخوام با میکروی خود ماژول این کار رو بکنم با دستور print ارسال میکنم ولی تو هایپرترمینال که میبینم ok بر نمیگردونه

در کل برای کار با esp چن راه وجود داره 1.اتصال esp به pc توسط مبدل usb to ttl که این حالت برای تست استفاده میشه و کاربر دستش زیاد باز نیس 2.استفاده از یه میکروکنترلر جانبی کنار esp که در این روش باید از دستورات AT استفاده کرد. 3.پروگرم کردن esp تو محیط آردوینو توسط کتابخونه 4.پروگرم کردن esp توسط زبان LUA که این روش جامعترین روشه ولی باید زبان برنامه نویسی LUA رو بلد باشید.
3 سال پیش
مهدی هاشمی بدون امتیاز
مهندس این امکان وجود داره که از داخل همین محیط آردوینو کامند خاصی به ماژول ارسال بشه؟ میخوام بدون استفاده از کتابخونه ماژول رو راه بندازم و به روترم کانکت کنم از طریق هایپر ترمینال این کارو کردم و بصورت دستی تک تک کامند هارو ارسال و به روتر متصل شدم ولی الان میخوام با میکروی خود ماژول این کار رو بکنم با دستور print ارسال میکنم ولی تو هایپرترمینال که میبینم ok بر نمیگردونه
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

مسعود
سلام مهندس ماژول رو عوض کردم esp8266-esp201 گذاشتم ب جاش جواب گرفتم خداروشکر اما موقعی که میخوام با رگولاتور 3.3 ببندم جواب نمیده(صفحه وب سرور باز نمیشه) دلیلش چی هست مهندس؟ با دوتا باتری 1.5 ولت هم جوب میده

با سلام از سلامت رگولاتورتون مطمئن هستید?با رگولاتورایه دیگه ای هم تست کردین?چون ممکنه با ولتمتر خروجی رگولاتور رو که اندازه میگیرین 3.3 ولت نشون داده بشه ولی این دلیل بر کارکرد صحیح اون نیست و به جریاندهی هم باید توجه بشه.برای تست رگولاتور وقتی به اون ورودی اعمال کردید یه led بین پایه های 3.3 ولت و زمین رگولاتور قرار بدید ببینید روشن میشه یا نه
3 سال پیش
مسعود بدون امتیاز
سلام مهندس ماژول رو عوض کردم esp8266-esp201 گذاشتم ب جاش جواب گرفتم خداروشکر اما موقعی که میخوام با رگولاتور 3.3 ببندم جواب نمیده(صفحه وب سرور باز نمیشه) دلیلش چی هست مهندس؟ با دوتا باتری 1.5 ولت هم جوب میده
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

مهدی هاشمی
مهندس من چند بار همه چیز رو چک کردم حتی مجددا پی سی بی زدم ولی وقتی جامپر رو تغییر میدم و ریست میکنم دیگه مدارم کار نمیکنه احیانا نباید مقدار مقاومت 2.7 رو بیشتر کنم؟

با سلام شما حین تست مدار, اونو با چه منبع تغذیه ای تست میکنید?خیلی مهمه که منبع تغذیه جریاندهی خوبی داشته باشه و تغذیه کردن مدار از طریق پورت USB صحیح نیست. من الان مجددا مدار رو تست کردم و کارکرد صحیحی داشت. احتمالا مقدار مقاومت سیم پیچی رله ی شما کارکرد مدار رو تحت تاثیر قرار میده.مقاومت 2.7 کیلویی رو کم و زیاد کنید ببینید مشکل مدار حل میشه یا خیر
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

مسعود
مهندس دستورایی رو ک برام ایمیل کردین با دستورای برنامه آپدیت1 همخوانی داره آیا؟(temp)? موقعی ک میخوام پروگرام کنم error میده و مینویسه temp' was not declared this scope'

من روش کار و حتی کد رو برای شما ارسال کردم دیگه تغییر نام متغیر رو خودتون باید انجام بدید که. اون temp رو به temperatureCString تغییر نام بدید. بجای green و red هم شماره ی پینهایی که ledها به اونجا وصل شدن رو قرار بدید.
3 سال پیش
مسعود بدون امتیاز
مهندس دستورایی رو ک برام ایمیل کردین با دستورای برنامه آپدیت1 همخوانی داره آیا؟(temp)? موقعی ک میخوام پروگرام کنم error میده و مینویسه temp' was not declared this scope'
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز
3 سال پیش
3 سال پیش
مهدی هاشمی بدون امتیاز

آمانج عبداله زاده
با سلام خواهش میکنم.خوشحالم چرخه مدار واستون میچرخه :) تو آموزش روش طراحی وب پیج گذاشته شده که بوسیله ی اون میتونید متناسب با نیازتون یه وب پیج طراحی کنید و از هر جایی به اون دسترسی داشته باشید. به زودی آموزشی در این خصوص قرار میدم که بدونه هیچ دغدغه ای با مدارتون کار کنید و به اون دسترسی داشته باشید. تو آپدیت شماره 2 هم یه اپلیکیشن برای کنترل مدار بوسیله ی اینترنت و شبکه طراحی کردیم.آمورش طراحی اون رو هم اضافه خواهیم کرد. موفق باشید.

جناب عبداله زاده من تا حدودی بیسیک 4 اندروید کار کردم الانم یه فایل نمونه به همین زبان برا اتصال به این ماژول از نت گرفتم و یه سری تغییراتی بهش دادم و موفق شدم به ماژول فرمان ارسال کنم ولی نمیدونم چرا خدود یک ثانیه تاخیر داره نرم افزاری که خود شما تو آپدیت دو قرار دادین خیلی سرعتش بالاست و بصورت آنی دستور ارسال میشه اگه امکانش هست سورسشو بذارین یا برام ارسال کنید خیلی ممنون hashemi5040@gmail.com
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

مهدی هاشمی
مهندس من برنامه ی شماره ی شش رو که کامپایل میکنم بدون اینکه جامپر رو از حالت پروگرم خارج کنم برنامه کار میکنه ولی بمحض اینکه جامپر رو برمیدارم ال ای دی روشن میشه و دیگه کار نمیکنه مشکل از کجاست؟

بله تو مد boot هم کار میکنه ولی بلافاصله بعد پروگرم کردن برنامه و این کار کردن دائمی نیست. بعده اینکه جامپر رو تو حالت run قرار دادید یه بار مدار رو ریست کنید. چک کنید مقدار مقاومتهای مدارتون همونایی باشه که گفتم استفاده بشن.اتصالات مدارتون رو هم چک کنید که اتصال کوتاهی رخ نداده باشه.
3 سال پیش
مهدی هاشمی بدون امتیاز
مهندس من برنامه ی شماره ی شش رو که کامپایل میکنم بدون اینکه جامپر رو از حالت پروگرم خارج کنم برنامه کار میکنه ولی بمحض اینکه جامپر رو برمیدارم ال ای دی روشن میشه و دیگه کار نمیکنه مشکل از کجاست؟
3 سال پیش
علی بدون امتیاز
مهندس خداروشکر درست شد +ip رو هم گرفتم مدار داره کار میکنه الان میخوام دما را توی بازه ۳۵درجه(led ghermez) و ۲۰ درجه(led sabz) روشن بشه چه کدی رو متناسب با همین کداهای خودت داخل برنامه بنویسم و کجای برنامه؟ ممنونت میشم
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

مهدی هاشمی
جناب اینو راه انداختم خیلی هم خوب کار میده واقعنم ازتون ممنونم بخاطر آموزش به این خوبی- ان شااله روز به روز پیشرفت کنید فقط اگه میشد قسمت سرورشم خودمون طراحی میکردیم بگونه ای که مثله همین سایت پروفایل به هر شخص میدادیم و یه اپلیکیشن اندروید هم براش مینوشتیم خیلی عالی میشد این سایته ظاهرا فقط تا چند روز رایگانه و بعدش دیگه اجازه ی دسترسی نمیده مشخص نیست دقیقا چه زمانی آموزشای کاملترتون تو این زمینه آماده میشه؟

با سلام خواهش میکنم.خوشحالم چرخه مدار واستون میچرخه :) تو آموزش روش طراحی وب پیج گذاشته شده که بوسیله ی اون میتونید متناسب با نیازتون یه وب پیج طراحی کنید و از هر جایی به اون دسترسی داشته باشید. به زودی آموزشی در این خصوص قرار میدم که بدونه هیچ دغدغه ای با مدارتون کار کنید و به اون دسترسی داشته باشید. تو آپدیت شماره 2 هم یه اپلیکیشن برای کنترل مدار بوسیله ی اینترنت و شبکه طراحی کردیم.آمورش طراحی اون رو هم اضافه خواهیم کرد. موفق باشید.
3 سال پیش
مهدی هاشمی بدون امتیاز
جناب اینو راه انداختم خیلی هم خوب کار میده واقعنم ازتون ممنونم بخاطر آموزش به این خوبی- ان شااله روز به روز پیشرفت کنید فقط اگه میشد قسمت سرورشم خودمون طراحی میکردیم بگونه ای که مثله همین سایت پروفایل به هر شخص میدادیم و یه اپلیکیشن اندروید هم براش مینوشتیم خیلی عالی میشد این سایته ظاهرا فقط تا چند روز رایگانه و بعدش دیگه اجازه ی دسترسی نمیده مشخص نیست دقیقا چه زمانی آموزشای کاملترتون تو این زمینه آماده میشه؟
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز
3 سال پیش
مسعود بدون امتیاز
با سلام د من همه مراحل ب درستی پیش رفتم در مرحله آخر 192.168.1.10 رو که میزنم چیزی نمیاره. دلیلش چی هست؟ و سوالم اینه که زمانی که کد آپلود میشه درصد نشون نمیده فقط مینویسد آپلود انجام شد این اشکال داره؟ و سوال بعدی اینه که من باgpio0 پروگرام کردم>و gpio2 رو به مدار وصل کردم این درسته؟ ممنون از سایت خوبتون
3 سال پیش
مهدی هاشمی بدون امتیاز
مهندس موقع کامپایل فایل شماره ی هفت این ارور داده میشه Arduino: 1.6.10 (Windows 7), Board: "Generic ESP8266 Module, 80 MHz, 40MHz, DIO, 115200, 512K (64K SPIFFS), ck, Disabled, None" C:\Users\loda\Desktop\ESP8266\2-codes\_7\_7.ino:2:26: fatal error: PubSubClient.h: No such file or directory #include ^ compilation terminated. exit status 1 Error compiling for board Generic ESP8266 Module. This report would have more information with "Show verbose output during compilation" option enabled in File -> Preferences. باید چکار کنم؟
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

ali
معذرت میخوام آموزشش کجاست؟

داخله آموزش اصلی قرار دادم.البته آموزشه خاصی نداره.کتابخونه ها رو از حالت فشرده خارج کن و بعد داخل پوشه ی کتابخونه های آردوینو کپی کن
3 سال پیش
ali بدون امتیاز
معذرت میخوام آموزشش کجاست؟
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

ali
سلام من برنامه( آپدیت1) رو روی ماژول آپلود میکنم پیغام: (error compling for board generic Esp8266 Mudule ) رو بهم میده اتصالات هم موقع پروگرام صحیح هستش

با سلام این ارور بخاطره اینه که شما کتابخونه هایی که قرار دادم رو نصب نکردید. کتابخونه های قبلی این سنسور رو اگه قبلا نصب کردید پاک کنید و این کتابخونه هایی که گذاشتم رو نصب کنید تا ارور برطرف بشه
3 سال پیش
ali بدون امتیاز
عذر میخوام پوشه های Dalls Temperature one wire توی آپدیت اول رو چکار کرد ؟ ممکنه مشکل از این دوتا باشه؟ لطفا راهنمایی کنید
3 سال پیش
ali بدون امتیاز
سلام من برنامه( آپدیت1) رو روی ماژول آپلود میکنم پیغام: (error compling for board generic Esp8266 Mudule ) رو بهم میده اتصالات هم موقع پروگرام صحیح هستش
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

ali
من فایل رو خریداری کردم توی آپدیت شماره 1 یعنی اتصال به سرور فهمیدن شماتیک خیلی سخته مقاومت ب کجاها وصل شده؟

اون مقاومت, مقاومت پول آپ سنسوره که از پین دیتای سنسور(پین وسط) به vcc وصل شده
3 سال پیش
ali بدون امتیاز
من فایل رو خریداری کردم توی آپدیت شماره 1 یعنی اتصال به سرور فهمیدن شماتیک خیلی سخته مقاومت ب کجاها وصل شده؟
3 سال پیش
ali بدون امتیاز
بله متشکرم اما باید کل فایل رو خریداری کنم تا کلا متوجه بشم اما ی سوال: من میخوام تو ی بازه دمایی مثلا ٢۵ تا ٣٠ درجه خروجی یکی از پایهه ها ١ بشه خواهش میکنم با حوصله ،بهم بگید چیکار کنم؟
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز
3 سال پیش
ali بدون امتیاز
سلام من آپدیت اول رو لازم دارم فقط اونجا که دما رو روی وب سرور نشون میده باید چیکار کنم،
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز
3 سال پیش
مهدی هاشمی بدون امتیاز
سلام سلام جناب من پروژه ی اینترنت اشیا شما رو خریدم میخواستم ببینم اگه امکانش هست فایل پی سی بی قابل ویرایش اونو برام بفرستید داخل پوشه ها فقط فایل pdf اون هست hashemi5040@gmail.com
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

sina11
با سلام ...هر کاری کردم مبدل usb به ttl وصل نمی شه ؟

با سلام مشکل شما دقیقا چیه و تو کدوم بخش مشکل دارید.لطفا توضیحات رو به ایمیل بنده ارسال بفرمائید. abdollahzadeh.amanj@gmail.com
3 سال پیش
sina11 بدون امتیاز
با سلام ...هر کاری کردم مبدل usb به ttl وصل نمی شه ؟
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

محمد
ممنون.اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید: 1-چگونه position نمایش اطلاعات در وب پیج رو تغییر بدم؟ 2-برای رفرش شدن پیج از چه قطعه کدی استفاده کنم و آن را درون تابع تگ ریدر قرار دهم؟

شما باید براساس کدتون که htmal1 یا html2 یا ... یا html5 یا css یا css1 و ... هست کدهای مود نیازتون رو خودتون پیدا کنید ولی الگوریتم کار به همان شکلی است که بیان کردم خدمتتون موفق باشید
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

محمد
سلام.من یک ماژول rfid دارم که به esp وصلش کردم و با esp یک وب سرور راه انداری کردم بطوریکه با نزدیک کردن کارت به ماژول rfid شماره کارت برای وب ارسال میشه و نمایش داده میشه.اما دوتا مشکل دارم: 1-با هر بار نزدیک کردن کارت به ماژول و رفرش صفحه وب شماره کارت قبلی که در وب نمایش داده میشد پاک میشه و شماره کارت جدید نشون داده میشه،من میخام شماره کارت قبلی پاک نشه و شماره کارت جدید اضافه بشه. 2-میخام هر بار که کارت رو به ماژول rfid نزدیک میکنم و ماژول شماره کارت رو به esp ارسال میکنه،صفحه وب که شماره کارتو نشون میده خود بخود رفرش بشه و نیاز به رفرش دستی نباشه. لطفا راهنماییم کنید.با تشکر.

با سلام 1.قبل از هر چیز شما باید کد هر تگی که نزدیک rfid قرار میدید رو بسته به نیاز یا در sram یا eeprom و یا sd card ذخیره کنی تا از بین نره.بعد روی وب سرور نمایش بدید.برای نمایش روی وب سرور با هر بار کشیدن تگ باید موقعیت یا position نمایش اطلاعات در وب سرور رو تغییر بدید. 2.شما باید کدی که باهاش یک وب پیج رفرش میشه رو داخل تابع خواندن کد تگ قرار بدی طوریکه هر بار کارت کشیده شد پیج رفرش بشه.
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

جواد شیری
سلام ایا این پروزه با avr هستش؟ چون من میکرو نمیبینم توی این مدار!!! لطفا راهنمایی کنید بین این محصول و کنترل وسایل خانگی با WI-FI و گوشی اندروید موندم کدوم رو بخرم!؟ و اینکه داخلش آموزش هم داره یا فقط pcd و کد برنامه نویسیه ؟!

با سلام در این پروژه از میکروکنترلر خود ماژول که یه میکروکنترلر 32 بیتی هستش استفاده شده و در مصرف میکروکنترلر صرفه جویی شده! توسط پروژه ی کنترل وسایل خانگی با wifi میشه وسایل رو از طریق wifi کنترل کرد و در این پروژه به کنترل وسایل از طریق شبکه های محلی و اینترنت پرداخته شده. هر دویه این پروژه ها با آموزش کامل هستن موفق باشید
3 سال پیش
جواد شیری بدون امتیاز
سلام ایا این پروزه با avr هستش؟ چون من میکرو نمیبینم توی این مدار!!! لطفا راهنمایی کنید بین این محصول و کنترل وسایل خانگی با WI-FI و گوشی اندروید موندم کدوم رو بخرم!؟ و اینکه داخلش آموزش هم داره یا فقط pcd و کد برنامه نویسیه ؟!
3 سال پیش
محمد بدون امتیاز
سلام.من یک ماژول rfid دارم که به esp وصلش کردم و با esp یک وب سرور راه انداری کردم بطوریکه با نزدیک کردن کارت به ماژول rfid شماره کارت برای وب ارسال میشه و نمایش داده میشه.اما دوتا مشکل دارم: 1-با هر بار نزدیک کردن کارت به ماژول و رفرش صفحه وب شماره کارت قبلی که در وب نمایش داده میشد پاک میشه و شماره کارت جدید نشون داده میشه،من میخام شماره کارت قبلی پاک نشه و شماره کارت جدید اضافه بشه. 2-میخام هر بار که کارت رو به ماژول rfid نزدیک میکنم و ماژول شماره کارت رو به esp ارسال میکنه،صفحه وب که شماره کارتو نشون میده خود بخود رفرش بشه و نیاز به رفرش دستی نباشه. لطفا راهنماییم کنید.با تشکر.
3 سال پیش
mohammad بدون امتیاز
با سلام من فایل رو خریداری کردم.ولی من از زبان سی سر در نمی یارم. ایا میشه این برنامه رو به بسکام تغییر داد؟ البته من اومدم ماژول رو به میکرو مگا32 وصل کردم و به روتر وصلش کردم و از طریق موبایل می تونم رله روی بورد رو خاموش و روشن کنم. ولی از طریق اینترنت نمی تونم.
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز
3 سال پیش
daei_hussein بدون امتیاز
سلام بنده محصول را خریداری کردم وقتی می خوام لینک دانلود رو باز کنم یه پی دی اف باز می شه که ازم یه رمز می خواد رمز رو چی باید وارد کنم؟؟
3 سال پیش
3 سال پیش
مهدی پارسافر بدون امتیاز
سلام مهندس اگه امکان داره لینک دانلود رو برام ایمیل کنین ممنون
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

امیر حیدری
سلام خسته نباشید ببخشید آپدیت سوم برای من ارسال نشده ممنون میشم پی گیری کنید

با سلام بابت تاخیری که در ارسال آپدیت سوم برای کاربران پیش آمد معذرت خواهی میکنم.متاسفانه یه موردی پیش اومده بود که باید بررسیش میکردیم.آپدیت امشب برای ایمیل همه ی کاربران ارسال خواهد شد. موفق باشید
3 سال پیش
امیر حیدری بدون امتیاز
سلام خسته نباشید ببخشید آپدیت سوم برای من ارسال نشده ممنون میشم پی گیری کنید
3 سال پیش
امیر حیدری بدون امتیاز
سلام مهندس جونم آقا آپدیت سوم رو ایمیل میکنی؟ چیزی دست من نرسیده؟
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

علیرضا حکمت
سلام و خسته نباشید و تشکر از،مطلب خوب شما کد html که دارم حدودا یک مگ شده ، میشه روی این آی سی بریزیم تا از طریق اینترنت این صفحه لود بشه ? و سرعت باز کردن صفحه ها بالا هست ?

با سلام.خواهش میکنم نظر لطفتونه شما دو راه دارید.یکی اینکه کدها رو مستقیم روی ماژول قرار بدین که با این حجم کدی که میفرمائید احتمالا سرعت اجرا(هم لود شدن هم پاسخگویی) پایین بیاد.یه روشه دیگم اینه که کدها و توابعی که دارین رو تو یه اسکریپت قرار بدین و فقط دستوراتی که مد نظر دارین رو با ماژول رد و بدل کنید تا سرعت اجرای دستورات افزایش پیدا کنه
3 سال پیش
علیرضا حکمت بدون امتیاز
سلام و خسته نباشید و تشکر از،مطلب خوب شما کد html که دارم حدودا یک مگ شده ، میشه روی این آی سی بریزیم تا از طریق اینترنت این صفحه لود بشه ? و سرعت باز کردن صفحه ها بالا هست ?
3 سال پیش
مهدی پارسافر بدون امتیاز
سلاام مهندس اگه میشه لینک دانلود رو برام بفرستین ممنون
3 سال پیش
3 سال پیش
3 سال پیش
pishdad بدون امتیاز
با عرض سلام پروژه اتصال ESP8266به اینترنت را با کد پیگیری 119754243355 خریداری نموده ام اما لینک فایل ارسالی پیام محدودیت در دانلود را نمایش میدهد درحالی که هیچکدام از فایل ها را دانلود ننموده ام. لطفا پیگیری نمایید با تشکر
3 سال پیش
sina11 بدون امتیاز
با سلام لطفا سورس کد اندرویدیشو هم با اموزش قرار بدین ...ممنون
3 سال پیش
امیر شاهوردی بدون امتیاز
سلام لطفا آپدیت 3 رو برام ایمیل کنید ممنون
3 سال پیش
مجید عرب زاده بدون امتیاز
با سلام و خسته نباشید لطفا آپدیت شماره 3 رو برای ایمیل بنده ارسال کنید
3 سال پیش
کمیل کمیل بدون امتیاز
سلام مهندس خسته نباشید ، ممنون بابت آموزش های بسیار مفیدی که روی سایت قرار میدید ، بی زحمت آپدیت شماره 3 رو برای ایمیل بنده ارسال کنید
3 سال پیش
مهدی پارسافر بدون امتیاز
سلام خسته نباشین مهندس اپدیت شماره 3 رو هنوز دریافت نکردم اگه میشه واسم ایمیل کنین ممنون
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

عبدالمنعم اسلامی دولابی
سلام خسته نباشید آموزش هاتون عالین آپدیت سوم رو هنوز دریافت نکردم

با سلام لطف دارید بزرگوار امشب اطلاع رسانی کردیم که کاربران این مجموعه آماده باشند. فردا آپدیت جدید برای کاربران ارسال خواهد شد. موفق باشید
3 سال پیش
عبدالمنعم اسلامی دولابی بدون امتیاز
سلام خسته نباشید آموزش هاتون عالین آپدیت سوم رو هنوز دریافت نکردم
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

ALI
سلام مهندس خسته نباشی . من مدارو ساختم فقط یه مشکلی دارم . مدار رو ک به pc وصل میکنم همچی حله مدار راه میوفته فقط تو سریال مانیتور هیچی نشون نمیده .

با سلام.تشکر دوسته عزیز آیا مدار رو طبق آموزشی که تو فیلم بیان شده از مد boot بیرون آوردید؟ لطفا بهم ایمیل بدید abdollahzadeh.amanj@gmail.com
3 سال پیش
ALI بدون امتیاز
سلام مهندس خسته نباشی . من مدارو ساختم فقط یه مشکلی دارم . مدار رو ک به pc وصل میکنم همچی حله مدار راه میوفته فقط تو سریال مانیتور هیچی نشون نمیده .
3 سال پیش
مهدی پارسافر بدون امتیاز
سلام مهندس واقعا دستتون درد نکنه به نتیجه رسیدم تشکرات فراوان فقط اگه میشه آپدیت های جدید رو واسم بفرستین ممنون میشم
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

مهدی پارسافر
سلام مهدس چطور میتونم برنامه داخل میکرو رو پاک کنم در برد وای فای؟ یعنی مثلا با ریختن برنامه جدید برنامه قبلی پاک میشه؟

با سلام بله با آپلود برنامه ی جدید روی ماژول حافظه از نو برنامه ریزی میشه.دقیقا مشابه چیزی که تو میکروکنترلرها داریم.دلیلشم همون میکروکنترلر 32 بیتی ماژول هست
3 سال پیش
مهدی پارسافر بدون امتیاز
سلام مهدس چطور میتونم برنامه داخل میکرو رو پاک کنم در برد وای فای؟ یعنی مثلا با ریختن برنامه جدید برنامه قبلی پاک میشه؟
3 سال پیش
محمد نوری بدون امتیاز
سلام آموزش تو ایمیلم منقضی شده اگر ممکنه دوباره برام بفرستید ممنون میشم
3 سال پیش
یوسف بدون امتیاز
با سلام آیا در این آموزش به نحوه ی استفاده از ماژول در مد اکسس پوینت اشاره شده است؟یعنی اگر به خواهیم به طور مستقیم با زدن ip ماژول 192.168.4.1 (بدون اینکه ماژول را به مودم wifi خودمان وصل کنیم)به مازول متصل شد و مقادیر سنسور را خواند و gpio ها را تغییر وضعیت داد؟در صورت منفی بودن پاسخ ،آیا امکان قرار دادن همچنین آموزشی برایتان در آینده هست با تشکر
3 سال پیش
ام ئی کا ئی بدون امتیاز
درود و عصر بخیر مهندس بنا بدرخواست حضرتعالی براتون میل دادم چندتا فایل هم ضمیمه کردم که ملاحظه بفرمائید. مشکل من تو این پروژه قسمت اخره که میخوام از طریق نت ال ای دی رو روشن و خاموش کنم که حتی با فایل apk که ضمیمه پروژه بود هم نشد که ال ای دی رو فعال کنم. لطف بفرمائید که مشکل کار من کجاست همه دستورات رو همونجوریکه فرمودید انجام دادم منهای ساخت سخت افزار حرارت و رطوبت.
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز
با سلام در این آموزش کلیه ی نکات لازم بیان شده و مواردی که احتمال میرفته حین پیاده سازی مدارها و اجرای کدها مشکل ایجاد کنه نیز بیان شده اند و راه حل رفعشان هم ذکر شده.ضمنا هر پروژه ای پیش نیازهایی لازم داره خصوصا این پروژه که در آن از چند نوع زبان برنامه نویسی استفاده شده و انتظار میره کسی که پروژه رو خریداری میکنه حداقل یه آشنایی مقدماتی داشته باشه چون پروژه دوره ی آموزشی نیست که از صفر توضیحات ارائه بشه. همه ی مدارات و کدهای آموزش و وب سرورها و اپلیکشن آندرویدی توسط خود بنده طراحی شدند.آدرس جایی که میفرمائید اونجا مشاهده کردید رو به ایمیلم ارسال کنید تا این مورد رو پیگیری کنم. abdollahzadeh.amanj@gmail.com این آموزش شامل کلی مطلب است. اینکه تو کدوم قسمت به مشکل برخوردید رو بفرمائید تا راهنماییتون کنم
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

مهی
سلام هنوز دریافت نکردم

با سلام لینک مجددا ارسال شد.این مرتبه لطف کنید قبل از منقضی شدن اعتبار لینک دانلود بفرمائید.
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

فلانی
میشه با تغییر فایل hosts یا روش های دیگه، یک نام به آیپی مورد نظر اختصاص داد؟ مثل localhost که به 127.0.0.1 اختصاص داره.

یه راهش اینه که یه DHCP سرور که بتونه آدرس DNS رو به کلاینتتون اختصاص بده راه اندازی کنید.البته مودمتون باید از این قابلیت پشتیبانی کنه
3 سال پیش
فلانی بدون امتیاز
میشه با تغییر فایل hosts یا روش های دیگه، یک نام به آیپی مورد نظر اختصاص داد؟ مثل localhost که به 127.0.0.1 اختصاص داره.
3 سال پیش
مهی بدون امتیاز
سلام هنوز دریافت نکردم
3 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

فربد
سلام سورس اندروید این پروژه رو نمیگزارید سورساندروید مهمه

با سلام احتمالا به زودی اضافش کنم به مجموعه
3 سال پیش
فربد بدون امتیاز
سلام سورس اندروید این پروژه رو نمیگزارید سورساندروید مهمه
4 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

حسین اکبری
سلام تو اموزش شما کد های وب سرور رو گزاشتین ولی نگفتین تو چه برنامه ای بنویسیم تا اجرا بشه تو پوشه کد اون 7 تا کد برای چی هست اموزش یکم گنگ هستش

با سلام شما اگه آموزش رو مرحله به مرحله جلو برید نقطه ی گنگی باقی نمیمونه براتون, چون رفته رفته که آموزش به سمت کنترل با اینترنت و ساخت مدار میره کدها پیچیده تر میشن و برای درکشون نیازه کدهای مراحل قبل رو درک کرده باشید. کدهایی که قرار داده شده جهت آپلود شدن روی ماژول هستن و در قسمت آموزش خط به خط توضیح داده شدن.کد 1 مربوط به برنامه ی 1 و به همین صورت. کدهای وب سرور لازم نیست در نرم افزاری جداگانه اجرا بشن.کدها طبق آموزش باید رو ماژول آپلود بشن.در حقیقت ما مستقیم توسط خود ماژول وب سرورها رو ایجاد کردیم.
4 سال پیش
حسین اکبری بدون امتیاز
سلام تو اموزش شما کد های وب سرور رو گزاشتین ولی نگفتین تو چه برنامه ای بنویسیم تا اجرا بشه تو پوشه کد اون 7 تا کد برای چی هست اموزش یکم گنگ هستش
4 سال پیش
کمیل کمیل بدون امتیاز
سلام مهندس ممنون از آموزش بسیار خوبی که قرار دادید لطفا اگر امکانش هست آموزش طراحی برنامه اندرویدی رو هم قرار بدید
4 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

مسعود
سلام توی آپدیت دوم آموزش یا سورس کد آپ آندرویدشم هست که بتونیم شخصی سازیش کنیم؟

با سلام فعلا خیر ولی به زودی یا سورس کد رو به مجموعه اضافه میکنم یا آموزش ساخت اپ رو
4 سال پیش
مسعود بدون امتیاز
سلام توی آپدیت دوم آموزش یا سورس کد آپ آندرویدشم هست که بتونیم شخصی سازیش کنیم؟
4 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

محسن حسینیان
ببخشید یه سوال دیگه،من الان خریداری کردم و لینک دانلود هم اومد،هروقت بخوام میتونم دان کنم یا محدودیت زمانی داره لینک ها؟

تنها لینک دانلود فایل pdfی که داخل اون لینک دانلود محتوای پروژه قرار داره محدودیت زمانی داره.
4 سال پیش
محسن حسینیان بدون امتیاز

آمانج عبداله زاده
با سلام بله هر مرحله که آپدیت جدیدی ارائه میشه به پکیج قبلی این مجموعه اضافه میشه تا کاربران جدیدی که این مطلب رو تهیه میکنند هم به همه ی مطالب دسترسی داشته باشن

ببخشید یه سوال دیگه،من الان خریداری کردم و لینک دانلود هم اومد،هروقت بخوام میتونم دان کنم یا محدودیت زمانی داره لینک ها؟
4 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

محسن
سلام،من الان این مطلب رو بخرم آپدیت اول و دوم هم ارسال میشه؟

با سلام بله هر مرحله که آپدیت جدیدی ارائه میشه به پکیج قبلی این مجموعه اضافه میشه تا کاربران جدیدی که این مطلب رو تهیه میکنند هم به همه ی مطالب دسترسی داشته باشن
4 سال پیش
محسن بدون امتیاز
سلام،من الان این مطلب رو بخرم آپدیت اول و دوم هم ارسال میشه؟
4 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

مجتبی شاد
با سلام و خسته نباشید من این آموزش رو تهیه کردم و بابت آموزش بی نظیرتون کمال تشکر رو دارم و فقط یه سوال داشتم، ماژول وای فای من مدل ESP8266 ESP-201 هستش؛ با این ماژول هم میتونم آموزش رو انجام بدم؟ خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. تعداد پایه های این ماژول یه خورده زیاده، امکانش هست راهنمایی بفرمایید نحوه اتصالشون در مدهای مختلف به چه شکلیه؟ با تشکر

با سلام ممنون از لطفی که دارید عزیز بله از کلیه ی ورژنهای esp8266 میتوان استفاده نمود و البته ورژنهایی که در آنها پینهای بیشتری در دسترس قرار داده شده بهترم هستن.همونطور که تو آموزش هم اشاره کردم تنها تفاوت اینه که تو این ورژنها باید پین gpio15 رو هم حین نصب فریمور یا بردن به مد بوت یا فلش زمین کرد.از دیگر ورژنهای ماژول نیز پروژه هایی ارائه خواهد شد.
4 سال پیش
مجتبی شاد بدون امتیاز
با سلام و خسته نباشید من این آموزش رو تهیه کردم و بابت آموزش بی نظیرتون کمال تشکر رو دارم و فقط یه سوال داشتم، ماژول وای فای من مدل ESP8266 ESP-201 هستش؛ با این ماژول هم میتونم آموزش رو انجام بدم؟ خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. تعداد پایه های این ماژول یه خورده زیاده، امکانش هست راهنمایی بفرمایید نحوه اتصالشون در مدهای مختلف به چه شکلیه؟ با تشکر
4 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

ام ئی کا ئی
با درود و سپاس از پرژه بسیار عالی شما براحتی خریداری و دانلود شد. موفق و پیروز باشید

ممنون از لطف شما بزرگوار به امید خدا آپدیتهایی جالب و کاربردی هم برای کاربرانی که این مطلب رو تهیه کردن ارسال خواهد شد. موفق باشید
4 سال پیش
ام ئی کا ئی بدون امتیاز
با درود و سپاس از پرژه بسیار عالی شما براحتی خریداری و دانلود شد. موفق و پیروز باشید
4 سال پیش
ابراهیم فریحی بدون امتیاز
با تشکر بله دریافت شد.
4 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز
علاوه بر لینک دانلود فایلهایی که میفرمائید لینک دانلود محتوای اصلی با حجم 150 مگ هم آنجا قید شده که میتونید محتوای اصلی رو دانلود کنید.
4 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

اصغر مومنی
سلام جناب مهندس اگه این مجموعه رو تهیه کنیم، میتونیم از آپدیت های هفتگی و رایگان هم به صورت رایگان استفاده کنیم؟ با تشکر

با سلام بله البته.برای کاربرانی که این آموزش رو تهیه کردن آپدیتها و پروژه ها بصورت رایگان ارسال خواهد شد. موفق باشید
4 سال پیش
اصغر مومنی بدون امتیاز
سلام جناب مهندس اگه این مجموعه رو تهیه کنیم، میتونیم از آپدیت های هفتگی و رایگان هم به صورت رایگان استفاده کنیم؟ با تشکر
4 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

محمد
سلام.خسته نباشید زبان برنامه نویسی پروژه چیه؟

با سلام.تشکر از شما برنامه هایی که برای ماژول نوشتیم رو با c و کدهایی که باهاشون وب سرورامون رو پیاده کردیم با html و css.
4 سال پیش
محمد بدون امتیاز
سلام.خسته نباشید زبان برنامه نویسی پروژه چیه؟
4 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

طاهر
سلام خسته نباشید ممنون بابت پروژه های خوبتون میخواستم بدونم چندتا وسیله را میتونم با این مدار کنترل کنم ؟

با سلام و تشکر از شما بسته به ورژن ماژولی که استفاده میکنید میتونید به تعداد پینهای gpio آن ماژول وسیله کنترل کنید.
4 سال پیش
طاهر بدون امتیاز
سلام خسته نباشید ممنون بابت پروژه های خوبتون میخواستم بدونم چندتا وسیله را میتونم با این مدار کنترل کنم ؟
4 سال پیش
آمانج عبداله زاده بدون امتیاز

مهدی پارسافر
سلام و خسته نباشین مهندس برنامه رو دانلود کردم واقعا عالی هستش دستتون درد نکنه و سر فرصت اقدام به ساخت میکنم فقط دوتا سوال داشتم 1 - در کد 6 اردینو فقط در خط 3 و 4 آیا باید پسورد و نام خودمان بنویسیم؟ 2 - موقع آپدیت کردن ماژول وای فای و بعد از ریختن فایل bin گفتین که اگه پیام زیر اومد به خاطر چیه؟من این قسمت رو متوجه نشدم لطفا بیشتر توضیح بدین . failed to leave flash mode یعنی اگه این پیام اومد چکار کنیم؟ ممنون میشم از راهنماییتون

با سلام خواهش میکنم.خوشحالم تونستم شما رو راضی کنم.به امید خدا در روزهای آتی آپدیتهایی جذاب و کاربردی هم برای این مطلب بصورت رایگان ارائه خواهد شد. 1-بله همانطور که داخل آموزش هم توضیح دادم باید نام و پسورد شبکه ی وایفای خودتون رو وارد کنید. 2-بعد اتمام نصب این پیام ظاهر میشه که ربطی به صحیح نصب شدن فریمور روی ماژول نداره و مربوط به خارج شدن از مد فلش هستش که داخل آموزش روش خارج شدن از این مد رو توضیح دادم خدمتتون موفق باشید
4 سال پیش
مهدی پارسافر بدون امتیاز
سلام و خسته نباشین مهندس برنامه رو دانلود کردم واقعا عالی هستش دستتون درد نکنه و سر فرصت اقدام به ساخت میکنم فقط دوتا سوال داشتم 1 - در کد 6 اردینو فقط در خط 3 و 4 آیا باید پسورد و نام خودمان بنویسیم؟ 2 - موقع آپدیت کردن ماژول وای فای و بعد از ریختن فایل bin گفتین که اگه پیام زیر اومد به خاطر چیه؟من این قسمت رو متوجه نشدم لطفا بیشتر توضیح بدین . failed to leave flash mode یعنی اگه این پیام اومد چکار کنیم؟ ممنون میشم از راهنماییتون

ارسال دیدگاه !

مهمان عزیز ، برای شرکت در بحث و گفتگو باید وارد حساب کاربری خودت بشی ، اگر حساب کاربری نداری ، کمتر از 2 دقیقه یه حساب ایجاد کن .

  اولین نفر باشید که سوال خود را مطرح می کنید

ارسال سوال !

مهمان عزیز ، برای مطرح کردن سوال باید وارد حساب کاربری خودت بشی ، اگر حساب کاربری نداری ، کمتر از 2 دقیقه یه حساب ایجاد کن .

پروژه ارسالی از pfeco2018@gmail.com 1399/06/02

سلام . مواظب اقای مجتبی شادریان باشید و هیچ پکیجی را ازش خریداری نکنید جدیدا کلاهبردار شده و الان پرونده براش تو پلیس فتا تشکیل شده ..یه پکیج را از فرادرس دانلود کرده و داده به خریدار و بدون هماهنگی با سایت فرادرس اومده و 6 میلیون تومان پول از خریدار گرفته و سرش را کلاه گذاشته اونم فقط اموزش iot که الان تو این سایت به ارزونی داره فروش میره حالا هم سایت فرادرس از اقای شادریان شکایت کرده و هم خود خریدار .

ارسال پروژه !

مهمان عزیز ، برای ارسال پروژه باید وارد حساب کاربری خودت بشی ، اگر حساب کاربری نداری ، کمتر از 2 دقیقه یه حساب ایجاد کن .

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع 1,141 کاربر خبرنامه بپیوندید