ورود به حساب

برای دریافت لینک بازاریابی وارد حساب کاربری خود شوید

ردیف شرح فعالیت برای کسب امتیازامتیاز هر فعالیتنکات مهم
عضویت در کانال تلگرام2000 امتیاز0
فالو کردن در اینستاگرام2000 امتیاز1
بازدید روزانه از سایت100 امتیاز2
ثبت نام هر کاربر با لینک معرف200 امتیاز7
ثبت نام اولیه هر کاربر در سایت100 امتیاز

با فعالیت های در نظر گرفته شده می توانید امتیاز به دست بیاورید و سپس امتیاز ها را به تومان تبدیل کرده و به کیف پول خود انتقال دهید ، از طریق کیف پول خود می توانید اقدام به خرید فایل ، دوره و پرداخت وجه کنید و حتی با آن می توانید محصولات فروشگاه را خریداری کنید . سیستم کسب امیتاز سایت بسیار هوشمند است و تمامی فعالیت ها را در پنل کاربری ثبت می کند تا کاربر از صحت عملکرد سیستم مطمئن شود و با خیال راحت فعالیت های خود را انجام دهد.

نکات مهم در رابطه با سیستم کسب امتیاز:
0 برای دریافت امتیاز از طریق لینک https://wle.ir/telegram در کانال تلگرام عضو شوید بعداز بررسی تا حداکثر 24 ساعت امتیاز برای شما اضافه خواهد شد.
1 برای دریافت امتیاز از طریق لینک https://wle.ir/instagram اینستاگرام را فالو کنید بعداز بررسی تا حداکثر 24 ساعت امتیاز برای شما اضافه خواهد شد.
2 بازدید روزانه هر 24 ساعت یک بار برای شما ثبت می شود و فرقی ندارد چه زمانی از روز وارد سایت می شود ، تنها کافی است در هر 24 ساعت یک بار از سایت بازدید کنید.
3 با ورود و مشاهده هر مطلب از سایت شما امتیاز مربوطه را دریافت خواهید کرد ،
4 در انتهای هر مطلب لینک اختصاصی شما قرار دارد ، در صورتی که کاربری که از طریق لینک شما مطب را مشاهده کند ، امتیاز مربوطه برای شما ثبت می شود
5 در صورتی که شما دوره مجازی ، فایل آموزشی ، یا محصولی را خریداری کنید به ازای هر 1000 تومان خرید امتیاز تعیین شده برای شما ثبت می شود
6 در بالای این صفحه لینک معرف شما درج شده است ، در صورتی که کاربری از طریق این لینک وارد سایت شود ، به ازای هر 1000 تومان خرید امتیاز تعیین شده برای شما ثبت می شود
7 در بالای این صفحه لینک معرف شما درج شده است ، در صورتی که کاربری از طریق این لینک وارد سایت شود و در سایت ثبت نام کند امتیاز تعیین شده برای شما ثبت می شود.
8 ویدئو های امتیاز دار در بالای آن ها امتیاز درج شده است ، با تماشای کامل ویدئو امتیاز مربوطه برای شما ثبت می شود.
کابران گرامی توجه داشته باشید :
  1. پس ارجاع کاربر به سایت با لینک معرف شما، تا مدت 7 روز در صورت خرید یا ثبت نام در سایت توسط آن کاربر، امتیاز مربوطه برای شما ثبت می شود.
  2. محدودیتی در تعداد خریدهای شما و کاربر وجود ندارد و هر تعداد خرید انجام شوند، امتیاز برای شما ثبت می شود .
  3. تمامی فعالیت ها به صورت دقیق و با اطلاعات کامل ثبت می شود. در صورت مشاهده هر گونه تخلف و یا تقلب احتمالی برخورد لازم انجام خواهد شد
  4. در صورتی که روی لینک اینستاگرام کلیک کرده ولی موفق به فالو نشده اید و لینک برای شما غیر فعال گردیده ، تا 24 ساعت فرصت از طریق لینک WLE.IR ما را فالو کنید.
  5. در صورتی که روی لینک تلگرام کلیک کرده ولی موفق به عضویت نشده اید و لینک برای شما غیر فعال گردیده ، تا 24 ساعت فرصت از طریق لینک @WLEiRدر کانال عضو شوید.