Norway

چگونه مطالب پولی سایت را بصورت رایگان دانلود کنیم ؟

با استفاده از سیستم امتیاز دهی شما می توانید مطالب پولی سایت را به صورت رایگان دانلود کنید . روند کار به این شکل است که برای فعالیت های مختلف کاربران در سایت امتیاز هایی در نظر گرفته می شود و کاربران با انجام ان فعالیت ها امتیاز هایی کسب می کنند . وقتی امتیاز کاربران به حد نصاب خود رسید می توانند درخواست تسویه دهند که امتیاز کسب شده با توجه به ضریب به ریال تبدیل شده و به کیف پول کاربر واریز می شود و کاربر با آن پول می تواند خرید های خود را انجام دهد . در زیر لیستی از فعالیت هایی که می توانید از طریق آن ها امتیاز کسب کنید ، آورده شده است .

در صورت ارسال کامنت در جهت رفع مشکلات سایر کاربران ، به اشتراک گذاری تجارب خود و یا نقد و بررسی مطلب امیتاز مربوطه را دریافت خواهید کرد . توجه داشته باشید که امتیاز وقتی ثبت می شود که دیدگاه شما توط مدیر سایت تایید شود . کاربرای گرامی در هنگام ارسال دیدگاه به صورت عادلانه از 1 تا 5 به مطلب مربوطه نیز امتیاز دهید مثلا اگر ارزش مطلب 1 ستاره هست به آن 1 ستاره دهید و اگر ارزش ان بیشتر از امتیاز بیشتری در نظر بگیرید .

با حضور روزانه در سایت به مدت تعیین شده شما می توانید امتیاز مربوطه را کسب کنید . این امتیاز در هر 24 ساعت فقط یک بار قابل ثبت است و شما هر روز فقط یک بار می توانید این امتیاز را کسب کنید .

در صورتی که هر روز به صورت مرتب به سایت سر بزنید این امتیاز برای شما ثبت می شود . این امتیاز نیز هر روز فقط یک بار برای شما قابل ثبت است .

بازدید و بررسی دوره های مجازی سایت دارای امتیاز است ، در این بخش لیست دوره های مجازی را می توانید مشاهده کنید ، در صورتی که وارد صفحه هر یک از این دوره ها شوید امتیاز مربوطه را دریافت خواهید کرد . این امتیاز در هر روز تنها یک بار قابل ثبت می باشد .

بازدید روزانه از مطالب سایت برای شما امتیاز دارد ، با بازدید هر یک از مطالب سایت شما امتیاز مربوطه را دریافت خواهید کرد و این بازدید نیز بصورت روزانه قابل ثبت است یعنی در هر روز برای هر مطلب تنها یک بار امتیاز ثبت می شود . همچنین بازدید صفحات سایت دارای یک ماکزیمم بازدید در روز است و حداکثر صفحات که در هر روز با بررسی انها امتیاز کسب می کنید 10 عدد می باشد .

در بالای هر نوشته سایت آیکون اشتراک گذاری مطالب موجود است که همه لینک ها دارای شناسه کاربری شما هستند، در صورتی که از طریق این بخش مطلبی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و کاربری از طریق آن لینک وارد سایت شود برای شما امتیاز مربوطه ثبت می شود .

وقتی وارد مطلب شدید در گوشه بالا سمت چپ ایکون ها را مشاهده می کنید . روی ایکون اشتراک گذاری مطلب کلیک کنید

حالا می توانید با کلیک روی هر یک از ایکون های شبکه های اجتماعی مطلب را به اشتراک بگذارید . همچنین یک لینک اختصاصی نیز برای شما در نظر گرفته شده است می توانید ان را در وب سایت یا وبلاگ خود قرار دهید و یا ان را به روش های مختلف به اشتراک بگذارید . این روش یکی از بهترین روش های امتیاز گیری برای شما هست چون بدون حضور شما در هر زمان که کاربری از لینک شما بازدید کند برای شما امتیاز ثبت می شود .

با مراجعه به بخش دوره های مجازی سایت و بازدید از هر دوره، در بالای هر دوره سایت آیکون اشتراک گذاری مطالب موجود است که همه لینک ها دارای شناسه کاربری شما هستند، در صورتی که از طریق این بخش مطلبی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و کاربری از طریق آن لینک وارد سایت شود برای شما امتیاز مربوطه ثبت می شود .

وقتی وارد دوره شدید در گوشه بالا سمت چپ ایکون ها را مشاهده می کنید . روی ایکون اشتراک گذاری مطلب کلیک کنید

حالا می توانید با کلیک روی هر یک از ایکون های شبکه های اجتماعی مطلب را به اشتراک بگذارید . همچنین یک لینک اختصاصی نیز برای شما در نظر گرفته شده است می توانید ان را در وب سایت یا وبلاگ خود قرار دهید و یا ان را به روش های مختلف به اشتراک بگذارید . این روش یکی از بهترین روش های امتیاز گیری برای شما هست چون بدون حضور شما در هر زمان که کاربری از لینک شما بازدید کند برای شما امتیاز ثبت می شود .

در صورتی که شما از سایت خرید کنید به ازای هر هزار تومان خرید از سایت برای شما امتیاز مربوطه ثبت می شود .

در بالای دوره های مجازی و مطالب سایت آیکون اشتراگ گذاری موجود است ، در صورتی که مطالب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و یا لینک اختصاصی را در سایت و وبلاگ خود قرار دهید و کاربری با ان لینک وارد سایت شود و خریدی انجام دهد ، به ازای هر هزار تومان خرید ، امتیاز مربوطه برای شما ثبت می شود .

با ورود به صفحه پروفایل خود و کامل کردن اطلاعات و تعیین یک عکس برای پروفایل خود امتیاز مربوطه برای شما ثبت می شود.

×

محصول آموزشی با موفقیت به سبد خرید اضافه شد .

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع 1,233 کاربر خبرنامه بپیوندید