ورود به حساب

برای دریافت لینک بازاریابی وارد حساب کاربری خود شوید

ردیف شرح فعالیت برای کسب امتیاز امتیاز هر فعالیت نکات مهم
عضویت در کانال تلگرام 2000 امتیاز 0
فالو کردن در اینستاگرام 2000 امتیاز 1
بازدید روزانه از سایت 100 امتیاز 2
ثبت نام هر کاربر با لینک معرف 200 امتیاز 7
ثبت نام اولیه هر کاربر در سایت 100 امتیاز

با فعالیت های در نظر گرفته شده می توانید امتیاز به دست بیاورید و سپس امتیاز ها را به تومان تبدیل کرده و به کیف پول خود انتقال دهید ، از طریق کیف پول خود می توانید اقدام به خرید فایل ، دوره و پرداخت وجه کنید و حتی با آن می توانید محصولات فروشگاه را خریداری کنید . سیستم کسب امیتاز سایت بسیار هوشمند است و تمامی فعالیت ها را در پنل کاربری ثبت می کند تا کاربر از صحت عملکرد سیستم مطمئن شود و با خیال راحت فعالیت های خود را انجام دهد.

نکات مهم در رابطه با سیستم کسب امتیاز:
0 برای دریافت امتیاز از طریق لینک https://wle.ir/telegram در کانال تلگرام عضو شوید بعداز بررسی تا حداکثر 24 ساعت امتیاز برای شما اضافه خواهد شد.
1 برای دریافت امتیاز از طریق لینک https://wle.ir/instagram اینستاگرام را فالو کنید بعداز بررسی تا حداکثر 24 ساعت امتیاز برای شما اضافه خواهد شد.
2 بازدید روزانه هر 24 ساعت یک بار برای شما ثبت می شود و فرقی ندارد چه زمانی از روز وارد سایت می شود ، تنها کافی است در هر 24 ساعت یک بار از سایت بازدید کنید.
3 با ورود و مشاهده هر مطلب از سایت شما امتیاز مربوطه را دریافت خواهید کرد ،
4 در انتهای هر مطلب لینک اختصاصی شما قرار دارد ، در صورتی که کاربری که از طریق لینک شما مطب را مشاهده کند ، امتیاز مربوطه برای شما ثبت می شود
5 در صورتی که شما دوره مجازی ، فایل آموزشی ، یا محصولی را خریداری کنید به ازای هر 1000 تومان خرید امتیاز تعیین شده برای شما ثبت می شود
6 در بالای این صفحه لینک معرف شما درج شده است ، در صورتی که کاربری از طریق این لینک وارد سایت شود ، به ازای هر 1000 تومان خرید امتیاز تعیین شده برای شما ثبت می شود
7 در بالای این صفحه لینک معرف شما درج شده است ، در صورتی که کاربری از طریق این لینک وارد سایت شود و در سایت ثبت نام کند امتیاز تعیین شده برای شما ثبت می شود.
8 ویدئو های امتیاز دار در بالای آن ها امتیاز درج شده است ، با تماشای کامل ویدئو امتیاز مربوطه برای شما ثبت می شود.
کابران گرامی توجه داشته باشید :
  1. پس ارجاع کاربر به سایت با لینک معرف شما، تا مدت 7 روز در صورت خرید یا ثبت نام در سایت توسط آن کاربر، امتیاز مربوطه برای شما ثبت می شود.
  2. محدودیتی در تعداد خریدهای شما و کاربر وجود ندارد و هر تعداد خرید انجام شوند، امتیاز برای شما ثبت می شود .
  3. تمامی فعالیت ها به صورت دقیق و با اطلاعات کامل ثبت می شود. در صورت مشاهده هر گونه تخلف و یا تقلب احتمالی برخورد لازم انجام خواهد شد
  4. در صورتی که روی لینک اینستاگرام کلیک کرده ولی موفق به فالو نشده اید و لینک برای شما غیر فعال گردیده ، تا 24 ساعت فرصت از طریق لینک WLE.IR ما را فالو کنید.
  5. در صورتی که روی لینک تلگرام کلیک کرده ولی موفق به عضویت نشده اید و لینک برای شما غیر فعال گردیده ، تا 24 ساعت فرصت از طریق لینک @WLEiRدر کانال عضو شوید.