آموزش رسم طرح رنگی توسط ربات نویسنده و نقاش

آموزش رسم طرح رنگی توسط ربات نویسنده و نقاش

در جلسه قبلی دوره آموزش ساخت ربات نقاش، روش کار با ربات نویسنده را به صورت کامل آموزش دادیم و روش رسم اولین طرح توسط دستگاه را بیان کردیم. در این جلسه، آموزش رسم طرحهای رنگی مختلف توسط ربات نویسنده و نقاش را بیان میکنیم و طرح خود را توسط ماژیکهای رنگی دلخواه رسم میکنیم.

 

دستگاه CNC نویسنده در واقع یک ربات طراح یا نقاش است که قادر است به صورت اتوماتیک و بدون دخالت کاربر، طرحها و متنهای مختلف و متنوع را به صورت دقیق، توسط انواع وسیله نوشتاری مانند مداد، خودکار، ماژیک و … روی سطحهای مختلف مانند کاغذ، چوب، پلکسی، وایت برد، cd، dvd و … رسم کند یا بنویسد.

 

آموزش رسم طرح رنگی توسط ربات نویسنده و نقاش

ما ربات نویسنده و نقاش خود را طوری طراحی کرده ایم که کاربر قادر باشد توسط آن طرحهای رنگی خود را توسط ماژیک یا خودکارهای رنگی، رسم کند. رسم طرح رنگی توسط دستگاه هم به زیرساختهای نرم افزاری نیاز دارد و هم زیرساختهای سخت افزاری. ما به ربات نویسنده و نقاش خود قابلیتهایی داده ایم که توسط آن بتوان طرحهای رنگی را با دقت بالایی رسم کرد.

 

همانطور که قبلا هم اشاره کرده بودیم، ورودی ربات نویسنده و نقاش، فایل g-code است. ما در این جلسه طرح رنگی خود را که به فایل g-code تبدیل کرده ایم، توسط ماژیکهای رنگی، روی کاغذ رسم میکنیم.

 

در این جلسه تمرکز ما روی روش و نحوه رسم طرحهای رنگی توسط ربات نویسنده و نقاش است. انجام این کار چند راهکار و قلق مختلف دارد که ما در این جلسه آنها را به شما آموزش میدهیم تا بتوانید به بهترین نحو ممکن طرحهای رنگی خود را توسط ربات نویسنده و نقاش رسم کنید. در جلسات بعدی روش انجام طراحی نرم افزاری برای دستگاه را به صورت کامل آمورش میدهیم.

 

فیلم رسم طرح رنگی توسط ربات نویسنده و نقاش

 

دوره آموزش ساخت ربات نویسنده و نقاش

ثبت نام شروع شد

ساخت ربات نویسنده و نقاش

 

راه های ارتباطی

شماره تماس : 09332256378

ایمیل : abdollahzadeh.amanj@gmail.com

تلگرام :wle_CoWorker@

برای این مطلب 2 دیدگاه ثبت شده است

علی محبی

سلام مهندس خدا قوت ، خیلی عالی شده 

پاسخ [آمانج عبداله زاده] : با سلام. خواهش میکنم

پاسخ
1400/02/07

در حال لود کردن گوگل کپچا ، لطفا صبر کنید ...
×

محصول آموزشی با موفقیت به سبد خرید اضافه شد .

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع 1,340 کاربر خبرنامه بپیوندید