کیت حرفه ای درب بازکن کارتی RFID-قفل درب الکترونیکی کارتی

×

در حال لود کردن صفحه ورود ...

×

در حال لود کردن فرم ثبت نام ...
DOWNLOAD
کیت حرفه ای درب بازکن کارتی RFID

ورژن جدید مدار

باز کردن درب منزل توسط کارتهای RFID امروزه بهترین جایگزین برای کلیدهای مکانیکی و سیستمهای سنتی قدیمی می باشد. استفاده از تکنولوژی RFID مشکل مفقود شدن کلیدها را رفع نموده است، زیرا توسط این تکنولوژی به سادگی و در کمترین زمان ممکن میتوان کارت گمشده را از حافظه ی سیستم حذف کرد. همچنین میتوان به سادگی و در کمترین زمان ممکن، کارتهای جدید را برای سیستم تعریف کرد. با استفاده از کیتی که طراحی کرده ایم میتوانید دربهای سنتی خود را از هر نوعی که باشند(چوبی، فلزی، شیشه ای و …) از حالت سنتی خارج کنید و به این ترتیب قابلیت کارکرد به وسیله ی کارتهای RFID را به آنها اضافه کنید. اضافه کردن این کیت به درب منزل خود، از اولین قدمها در هوشمند نمودن منزل و ساختمان است. برنامه نویسی میکروکنترلر بصورت کاملا حرفه ای انجام شده است تا مدار بهترین عملکرد ممکن داشته باشد.

قابلیتهای کیت

 • حذف و اضافه نمودن آسان کارتها : برای اضافه کردن کارتهای جدید به سیستم یا حذف کارتهای ذخیره شده ی قبلی، نیازی به تغییر کد نوشته شده برای مدار نیست و همچنین نیازی به فشردن هیچ کلید فیزیکی هم نیست. توسط کارتهای مستر add و delete بدون نیاز به دسترسی داشتن به مدار اصلی، میتوان عملیات حذف و اضافه نمودن کارتها را به سادگی انجام داد. کارت مستر add برای اضافه کردن کارتهای جدید و کارت مستر delete برای حذف کارتهای ذخیره شده در سیستم استفاده می شوند. با نزدیک کردن کارتهای مستر به آنتن، سیستم بصورت اتوماتیک به مدهای مربوطه تغییر حالت میدهد و پس از اتمام کار، بصورت اتوماتیک از آن مدها خارج و به مد اصلی یا حالت آماده به کار برمیگردد.
 • سخت افزار :  سخت افزار مدار طوری طراحی شده که نویزهای درونی و بیرونی حداقل تاثیر را روی عملکرد مدار دارند. با این وجود، احتمال هنگ کردن مدار هر چند پایین است باز هم در نظر گرفته شده و احیانا اگر به هر دلیلی سیستم هنگ کرد، مدار بصورت اتوماتیک و در کمترین زمان، خود را از حالت هنگ خارج میکند و مجددا در حالت آماده به کار قرار میگیرد.
 • دو کاربرده بودن مدار : یعنی مدار هم در فضای داخل و هم در فضای خارج منزل و ساختمان قابل استفاده است. در صورت استفاده برای فضای خارج، مدار اصلی داخل ساختمان و آنتنی که به مدار وصل می شود خارح ساختمان نصب می شود که این امر مدار اصلی را غیر قابل دسترس میکند. دستکاری کردن آنتن و اعمال ولتاژ به دو سر آن باعث فعال شدن مدار نمی شود و در نتیجه امنیت حفظ خواهد شد. در صورت استفاده در فضای داخل، دیگر نیازی به نصب آنتن خارجی نیست و کارتها توسط سیستم اصلی مورد پردازش قرار میگیرند.
 • قابل نصب روی انواع دربهای چوبی، فلزی و … : کیت را میتوان روی اتواع درب نصب کرد که آموزش این کار برای شما قرار داده شده است.
 • قابل نصب روی اف اف(آیفون) : کیت را میتوان بر روی آیفون معمولی و تصویری نصب کرد و بنابراین با افزودن این ویژگی، درب ساختمان با استفاده از کارت یا جاسویچی باز میشود. آموزش این کار هم قرار داده شده است.
 • ذخیره سازی : مدار طوری برنامه نویسی شده که بدون نیاز به حافظه های جانبی، میتوان تعداد 63 عدد کارت مختلف را در حافظه ی سیستم ذخیره کرد که این تعداد برای استفاده های معمول کافی است.
 • وضعیت سیستم : روی مدار یک RGB LED تعبیه شده که وضعیتهای مختلف سیستم از قبیل “حالت آماده به کار” ، “مد ذخیره کردن کارت جدید” ، “مد حذف کارتهای ذخیره شده” و “مد باز کردن درب” را نمایش میدهد که باعث شده عملکرد مدار ملموس تر شود.


محتوای پروژه

 • سورس کد آردوینوی مدار
 • شماتیک کامل مدار
 • فایل PCB طراحی شده برای مدار(pdf و فایل خام آلتیوم)
 • آموزش کامل برنامه نویسی
 • آموزش نصب سیستم روی دربهای دارای قفل برقی
 • آموزش نصب سیستم روی دربهای بدون قفل برقی(دربهای چوبی و معمولی)
 • نقشه ی اتصال مدار به آیفون(اف اف)
 • لیست قطعات لازم جهت ساخت کیت

فیلم تست مدار

راه های ارتباطی

شماره تماس : 09332256378

ایمیل : abdollahzadeh.amanj@gmail.com

تلگرام :wle_CoWorker@

خرید محتوای پروژه

مطالب مرتبط:

ایمیل : abdollahzadeh.amanj@gmail.com

برای این مطلب 73 دیدگاه ثبت شده است .

تنها کاربرانی که در این مطلب را خریداری کرده اند ، می توانند دیدگاه ارسال کنند و دیدگاه ها را ببینند.

پرسش و پاسخ قبل از خرید

سوال 4 : با سلام و خسته نباشید ، این محصول برای استفاده در مکانهایی که در ساختمان بیرون هست و قصد داشته باشیم از بیرون هم با کارت وارد شویم کارایی داره ؟ با تشکر ، چون که نمیشه محصول رو بیرون از ساختمان نصب کرد

با سلام. تشکر. میتوان به مدار آنتن خارجی نصب کرد و به این ترتیب مدار اصلی داخل ساختمان قرار میگیره و فقط آنتن آن بیرون ساختمان نصب بشه

سوال 3 :
قیمت مونتاژ شده ی این محصول چقده؟؟
آماده باشه
ممنون

جزئیات به ایمیل شما ارسال شد

مطالب سایت