آموزش اندروید ارسال و دریافت اطلاعات از محیط با بلوتوث (IOT 13)

آموزش اندروید ارسال و دریافت اطلاعات از محیط با بلوتوث (IOT 13)

در جلسه سیزدهم از آموزش اینترنت اشیا آموزش ارتباط گوشی اندروید با محیط بصورت کامل ارائه می شود ، این جلسه بصورت کامل به بحث برنامه نویسی اندروید برای ارسال و دریافت اطلاعات و بحث سخت افزار برای ارتباط با گوشی می پردازد . در این جلسه یاد میگیرید چگونه برای اندروید برنامه ای بنویسید که بتواند یک رله یا ربات را کنترل کند و یا دما و رطوبت محیط را در گوشی نمایش دهد . بصورت کامل و اصولی برنامه نویسی اندروید ان را همراه با پیش نیاز های ضروری اموزش می دهیم و سپس به بخش سخت افزار می پردازیم و ان را نیز بصورت کامل اموزش می دهیم و فوت فن های برنامه نویسی اندروید و آردوینوی آن را کاملا ارئه می دهیم ، درطول آموزش از روش های مختلفی برای درک کامل مفاهیم که بسیار ساده نیز هستند استفاده می شود و جای ابهامی برای بیننده باقی نمی گذاریم ، همچنین نرم افزار های ضروری برای این جلسه و فایل و سورس و … پیوست شده اند .

مطالب ارائه شده در این جلسه :

  • آموزش ساخت برنامه اندروید در B4A برای کنترل محیط با بلوتوث
  • آموزش ساخت سخت افزار با آردوینو برای کنترل محیط
  • آموزش برنامه نویسی آردینو برای ارسال و دریافت اطلاعات با ماژول بلوتوث HC-05
  • آموزش برنامه نویسی اندروید بدون نیاز به سخت افزار برای تست های اولیه

1 سال پیش
babakgodarzi بدون امتیاز
سلام استاد اگر قسمتی از آموزشها را به روز رسانی کردین اطلاع بدین که کدام شماره بوده و ما هم سریع تر دانلود کنیم آموزشها برای اندروید خوب هستن

ارسال دیدگاه !

مهمان عزیز ، برای شرکت در بحث و گفتگو باید وارد حساب کاربری خودت بشی ، اگر حساب کاربری نداری ، کمتر از 2 دقیقه یه حساب ایجاد کن .

سوال : سلام به مهندس هاي زحمت كش و عزيز دمتون گرم مطالب فوق العاده اي ميذاريد سوال بنده اين هست كه ايا تو دوره اينترنت اشيا شركت كنم كامل ميتونم برنامه اندرويد بسازم و با ميكرو ارتباط بدم؟ يعني هر پروژه اي كه اندرويد و ميكرو رو باهم ارتباط بدم؟

با سلام ، بدون هیچ پیش نیازی از اندروید هم به یک برنامه نویس اندروید تبدیل میشی و هم کامل برقراری ارتباط با سخت افزار مانند avr و arduino و ... را فرا میگیری . اگر غیر از این بود بدون چون و چرا هزینه شما برگشت داده می شود .

سوال : سلام آیا برد wemos d1 را نیز آموزش می دهید؟

سلام ، خیر

ارسال سوال !

مهمان عزیز ، برای مطرح کردن سوال باید وارد حساب کاربری خودت بشی ، اگر حساب کاربری نداری ، کمتر از 2 دقیقه یه حساب ایجاد کن .

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع 1,137 کاربر خبرنامه بپیوندید