سرزمین الکترونیک

نام‌نویسی برای این سایت

لطفا کلمه عبور را وارد کنید

کلمه عبور شما می بیاست حداقل 4 کاراکتر طول داشته باشد. برای آنکه کلمه عبور قوی تری داشته باشید , از حروف بزرگ , کوچک , اعداد و کاراکترهای که در ادامه می توانید بهره ببرید. !@#$%^&*()


(1) - کاربران حق کپی و قرار دادن مطالب سایت را در وبلاگ و انجمن و سایر بسترهای مجازی ندارند. در صورت مشاهده سوء استفاده و استفاده تجاری از مطالب، حساب کاربر مسدود شده و بصورت قانونی پیگری خواهد شد.
(2) - کاربران می بايست در هنگام ثبت نام در سايت، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اكانت آن كاربر در اولين فرصت حذف شده، تمام دسترسیهای وی قطع خواهد شد.
(3) - کاربران می بايست فقط از یک حساب استفاده نمایند و از ایجاد اکانتهای اضافی خودداری نمايند. در صورت مشاهده در اولين فرصت همه حسابها حذف شده، تمام دسترسیهای وی قطع خواهد شد.
(4) - کاربران می بايست در زمان مطرح كردن مطالب، به مسايل و قوانين جمهوری اسلامي احترام بگذارند و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداْ خودداری فرمايند. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست و دین جلوگيری كنند كه در اين صورت، دسترسی كاربر برای هميشه به سايت قطع خواهد شد.
(5) - کاربران می بايست از بخش دیدگاه های سایت صرفا جهت بیان مشکلاتی از قبیل دانلود، خرابی لینک و نظرات در مورد مطالب استفاده کنند. جهت پشتیبانی مطالب و پرسش و پاسخ فقط از انجمن پشتیبانی سایت ( support.wle.ir ) بهره بگیرند.
(6) - از شماره موبایل و ایمیل برای ارسال اطلاعات شخصی حساب و ارسال خریدهای کاربران استفاده میشود. عواقب ناشی از وارد کردن اطلاعات اشتباه به عهده کاربر میباشد.


تأیید نام‌نویسی به شما ایمیل خواهد شد.


→ بازگشت به سرزمین الکترونیک