با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.
درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشابه ترانزیستور
سلام
ایا ترانزیستور A733 مشابه A1015 هست؟
من رفتم قطعه بخرم به فروشنده گفتم A733 بده حالا که نگاه می کنم A1015 هست
گر خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو
گر خواهی نشوی همرنگ رسوای جماعت باش
پاسخ
سلام دانیال عزیز هیچوقت به گفته های کسی اعتماد نکن !!!!!!!!!!

برای اینکه ببنید مشابه هست یا نه برید سایت های دیتاشیت برای مثال

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد اون مدل هارو دانلود کنید و پارامترهایی که مد نظرتون هست رو بررسی کنید اینطوری کاملا مطمئن میشید

به همین راحتی .
آدم تا چیزی رو به کسی یاد نده خودش یاد نمیگیره !
پاسخ
(20 بهمن 1391، 11:19 عصر)حسام مغربی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دانیال عزیز هیچوقت به گفته های هیچ کس اعتماد نکنید !!!!!!!!!!

برای اینکه ببنید مشابه هست یا نه برید سایت های دیتاشیت برای مثال

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد اون مدل هارو دانلود کنید و پارامترهایی که مد نظرتون هست رو بررسی کنید اینطوری کاملا مطمئن میشید

به همین راحتی .

ممنون حسام ولی من رفتم دنبال دیتاشیتش ولی فونتش با فونت ریدر من فرق داشت و از تو سایت هم نتونستم فونتشو دانلود کنم برای همین باز نشد و توی VRT هم نبود
گر خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو
گر خواهی نشوی همرنگ رسوای جماعت باش
پاسخ
من هیچ فونتی جز فونت های فارسی نصب نکردم اما بدون اشکال باز میشه

با این برنامه بازش کن

adobe reader
آدم تا چیزی رو به کسی یاد نده خودش یاد نمیگیره !
پاسخ
(20 بهمن 1391، 10:19 عصر)KGTR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ایا ترانزیستور A733 مشابه A1015 هست؟
من رفتم قطعه بخرم به فروشنده گفتم A733 بده حالا که نگاه می کنم A1015 هست
سلام :

این دو ترانزیستور تقریبا" با هم مشابه هستند . جریان کلکتور هر دوی اونها برابره . اما 2SA1015 مقداری از نظر توان ، تحمل بیشتری داره .
دیتاشیت هر دوتا رو اینجا گذاشتم براتون ...

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   2SA733.pdf (اندازه: 27.28 KB / تعداد دفعات دریافت: 7)
.pdf   2SA1015.pdf (اندازه: 116.34 KB / تعداد دفعات دریافت: 6)
تصاویر واقعی پروژه تابلو چرخان در تاپیک زیر ...

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

دوستان ما
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در فروردین 92 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم پامی کوجک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.0 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

• ملت دیزاین
  • مای بی بی ایران
  • گوگل
  • تست
  • تست
  • تست
پوسته‌ی انجمن: